Skocz do zawartości
Forum

przerwa w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,
Piszę tutaj bo nie mam kogo sie poradzić.
Jestem z dziewczyną od paru miesięcy kochamy sie ale ostatnio sie klucimy , jesteśmy związkiem na odległość.
Ostatnio pokluciliśmy się bo poczuła że ja nie jestem pewien czy mnie kocha przez to że się upewniłem gdy to powiedziała. Zdenerwowała sie powiedziała ze nie wie czy w to kiedykolwiek uwierze ze robi wszystko zeby skrócic pobyt za granica dla mnie ze chce poswicic znajomych i przyjechac do Polski zebysmy byli razem. Ogolnie ciezko nam bez siebie bo widujemy sie co miesiac , na zywo jest zupelnie inaczej. Powiedziała ze najlepiej bedzie jak zrobimy sobie dluzsza przerwe ze moze zatesknimy ze soba przemyslimy niektore sprawy. Prosiłem na poczatku zeby tego nie robiła bo to nam nie pomoze ale uznala ze to jedyne wyjscie wiec odpuscilem i powiedzialem ze zawsze moze napisac. Na koniec napisalem zeby zatroszczyla sie o zdrowie co ona na to ze wzajemnie i ze na pewno wszystko mi sie ulozy co zrozumialem ze to koniec zapytalem ja o to odpowiedziała ze musi konczyć... Nie mamy kontaktu od 3 dni a mi jest po prostu cięzko wziąz o tym mysle zrozumiałem swoje błedy chiałbym to wszystko naprawić ale nie wiem czy powinienem dać jej jeszcze więcej czasu bo wlasciwie to ona miala się odezwać ale nie umiem tak czekać. Czy to dobry pomysł zebym jej poprostu to wszystko napisał czy mimo że z tym sobie nie radzę dać jej więcej czasu i szanse na odezwanie sie?

Odnośnik do komentarza

Kazdy zwiazek na odleglosc to bardzo trudna sprawa. Z Was dwojga, to ona miala bardziej przemeblowac swoje zycie, bo tam znalazla juz znajomych i prace i ze wzgledu na Ciebie szykowala sie to zostawic. Jakiekolwiek watpliwosci z jej strony powoduja, ze zastanawia sie czy nie powinna jednak wstrzymac sie z tym przemeblowywaniem sobie zycie. Czyli kazde z Was jest ze wzgledu na odleglosc poddane pewnej presji a ona ze wzgledu na to czy zmienic kraj i prace ma wieksza presje wiec jest bardziej nerwowa.

Czas jest Wam obojgu potrzebny aby ochlonac po nieporozumieniu. Natomiast przerwy w zwiazkach rzadko kiedy ludziom wychodza na dobre. Mimo, ze Ci bardzo zalezy to niczego nie przyspieszaj ani na nic nie naciskaj.Nikt nie znosi zadnego przymusu. Jesli jej zalezy to jak za pare dni sie do niej odezwiesz to powinna podjac rozmowe. Jesli jednak nie chce ryzykowac swojej pracy i pewnej stabilizacji dla CIebie- moze tez glowkuje czy to Ty nie powinienes sie do niej przeniesc- to pewnie jednak sie nie dogadacie- bo do tanga trzeba dwojga.

Odnośnik do komentarza

Daj czas swojej dziewczynie na ochłonięcie po kłótni. Nie wiem, czy mam dobrą intuicję, ale na podstawie Twojego posta odniosłam wrażenie, jakby dziewczyna rzeczywiście chciała zakończyć związek, bo ma już jakiś plan na swoje życie i możliwe, że Ty niekoniecznie do tego planu pasujesz. Może poznała kogoś za granicą? Może stwierdziła, że nie ma po co wracać do kraju, bo tutaj już coś osiągnęła i chciałaby zostać, a wie, że Ty nie zaryzykujesz przyjazdu do niej? Nie wiem... Tak tylko analizuję. Nie naciskaj jednak, poczekaj. Wierzę, że się do Ciebie odezwie i będziecie mieć czas, by wszystko sobie wyjaśnić. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...