Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego czuję pustkę w głowie?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 15 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum. Nigdy nie uczyłam się zbyt dobrze, ale nie było źle. Teraz nauka sprawia mi bardzo duży kłopot, nie mogę się skoncentrować. Z przedmiotów które nie sprawiały mi problemów, sprawiają. Czuję pustkę w głowie. Rzadziej wychodzę ze znajomymi chociaż w szkole spędzamy cały czas śmiejąc się. Poza sprzataniem w domu i chodzeniem do szkolt nie robie nic. Kiedys sie cielam i miał myśli samobójcze. Mój tata wymyśla dla mnie różne przezwiska, nasmiewa się ze mnie, a mama i siostra nie reagują. Mówią ze jestem gruba choć wiem ze jestem wysportowana bo kilka lat trenowalam koszykówkę. Nie mam na nic ochoty i nie widzę sensu życia. Po co żyć skoro inni sprawiają nam ból i przykrość? Po co skoro nie spotyka nas szczęście? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego koszykówkę uprawiałas a juz nie uprawiasz?

Wychodzisz na trening, wychodzisz do ludzi i nie słyszysz żartow taty, któremu chyba wydaje się, ze jest dowcipny, skoro to stosuje na własnej córce a reszta rodziny nie reaguje.
Jak będziesz chodziła na kosza, to i lekcje jakoś będziesz musiała w większej zaciętosci i reżimie odrabiac aby ze wszystkim zdązyć- to zazwyczaj wychodzi na dobre.
Gdsybys faktycznie miała jakies poważne klopoty z poważnych przedmiotow np .matma to o ile masz starsza siostrę to popros ją o pomoc. Jesli jest mlodsza to zapytaj czy rodzice byliby skłonni placić np za korepetycje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...