Skocz do zawartości
Forum

Co ze sobą zrobić


Gość Mrówka 25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrówka 25

Chciałbym zmienić nastawienie do samej siebie i być silniejsza. Gdy popełniam jakiś błąd obwiniam się myślę, że jestem beznadziejna ludzie mają mnie za debila tak jest w nowej pracy w której pracuję kilka dni tak jest w domu. Tak samo gdy ktoś źle mnie traktuje, albo robi coś wbrew pewnym zasadą życiowym ja nie potrafię się przeciwstawić kulę się w sobie i znoszę takie zachowanie. Gdy się czymś martwię strasznie to przeżywam jak się zmienić?? Dodam, że ludzie mówią, że fajna że mnie dziewczyna itp tylko ja i tak sądzę w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

To źle o sobie sądzisz, bo jesteś naprawdę bardzo fajną dziewczyno. Miła, skromna, delikatna i wrażliwa i właśnie te wszystkie cechy u ciebie sprawiają, że jesteś prostym człowiekiem, prostym, ale nie głupim, lecz szczerym i wyrozumiałym. Nie zmieniaj się, bo jesteś po prostu wspaniałym i dobrym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Gość słowa88888888889

Rozstańcie się myślowo z chorobą, która wdarła się do Waszego organizmu, odsuńcie ją na bok, nie zwracajcie na nią uwagi. Całą swoją uwagę skupcie na uzdrowieniu! Teraz proście o uzdrawiający prąd i obserwujcie wasze ciało! Niektórzy z Państwa poczują gorąco, inni zimno, u niektórych wystąpi drżenie rąk lub stóp, albo pojawią się bóle. Właśnie tego typu rekacje są skutkem działania uzdrawiającego prądu. To co teraz Państwo odczuwacie nie ma nic wspólnego z chorobą, wszystko , co teraz czujecie należy do procesu zdrowienia. Właśnie tak rozpoczyna się w organizmie regulacja...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...