Skocz do zawartości
Forum

Jak zapoznać dziewczynę?


Gość Xxxxxx111111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xxxxxx111111

Mam problem z zapoznaniem dziewczyny. Nie mogę się przełamać. Ostatnio pojechałem ze znajomymi na dyskotekę, ale ani razu nie poprosiłem dziewczyny do tańca. Czuję taką wewnętrzną barierę, strach przed odrzuceniem, że mnie wyśmieję bo słabo tańczę itp. Może zabrzmi to trochę śmiesznie ale zawsze w takich sytuacjach mam jakąś nadzieję że dziewczyna sama mnie zapyta czy chce z nią sie umówić, chociaż mam świadomość że jest to rola mężczyzny. Kiedyś miałem nawet taką sytuację że dziewczyna na imprezie podeszła do mnie i zaczęła pytać jak się bawię itp. ale odpowiedziałem jej tylko " dobrze " i stałem w miejscu, więc sobie poszła . Następnego dnia żałuję że się nie odwazyłem i wmawiam sobie że następnym razem dam radę, ale przy każdej następnej okazji robię to samo, i tak w kółko przez kilka lat. Nic się nie zmienia i nadal jestem sam. Kiedyś myślałem że to z wiekiem minie, teraz jednak wiem że nie minie. Staram się, ale nie mogę sobie sam z tym poradzić. Czy psycholog w tym wypadku to dobry pomysł? Zastanawiam się nad wizytą lecz nie wiem czy warto, czy to coś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Niestety, trudno tu poradzić cokolwiek innego niż to, żebyś próbował i szukał w sobie odwagi. Najtrudniejsza będzie pierwsza próba - każda kolejna próba nawiązania kontaktu będzie coraz łatwiejsza. Pamiętaj, że kiedy podchodzisz do dziewczyny, żeby z nią porozmawiać czy zatańczyć to nie oznacza od razu, że zamierzasz nawiązać z nią trwałą relację. Na to potrzeba czasu. Jeśli obawiasz się tańca z dziewczyną, możesz zaproponować jej po prostu coś do picia. Możecie razem usiąść, porozmawiać - to nie musi być koniecznie od razu taniec. Jeśli natomiast chodzi o wizytę u psychologa to ona zawsze może pomóc. Być może psycholog będzie mógł poznać przyczyny Twojej nieśmiałości i dać Ci konkretne metody, dzięki którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...