Skocz do zawartości
Forum

Łaskotanie w głowie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Marek mam 17 lat a moim problemem jest dziwne uczucie w głowie czuję łaskotanie mogę to porównać do chęci kichania przez mózg..Tak wiem ze to dziwne;D Wszystko zaczęło się w zeszłą sobotę podczas wieczornego leżenia w łóżku(Przed snem wziąłem 500mg paracetamolu i 65mg kofeiny) Stan ten utrzymuje się do dziś wczoraj uczucie to było umiejscowione głównie w płacie czołowym a dziś trudno mi jest podać jego lokalizację,jest ona zmienna raz pośrodku głowy raz z tyłu..Uczucie to nie trwa ciągle chociaż częstotliwość jego występowania jest duża..Współobjawem który mi niekiedy towarzyszy (tuż po tym uczuciu w głowie) jest przelot dreszczy po plecach...Dodam jeszcze że uczucie to jest trochę przyjemne jednak bardzo irytuje i zaczynam się już poważnie martwić..Jeżeli wiecie co to może być to proszę o poradę;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W sumie to na początku, też myślałam, że to ironia, ale jak sobie o tym trochę poczytałam to nie jest to nic groźnego. Wpisz sobie tą nazwę w wyszukiwarkę i ci wyjdzie. Niektórzy to nazywają "orgazmem mózgu" co by w sumie pasowało do tego prawka. I tak ogólnie to piona, bo też teraz robię. Byle przed 4 czerwca ;)
Ps:Zamiast tego że wziąłeś paracetamol i kofeinę, wystarczy Apap Exstra ;)

Odnośnik do komentarza

Idąc takim tropem myślenia to nie wiadomo czy wszyscu dożyjemy, bo koniec świata... wiem, że łatwo powiedzieć i trudniej zrobić, ale nie przejmuj się tym tak. Poczekaj jeszcze pare dni, może po prostu przejdzie, a jeśli nie to możesz iść (dla komfortu psychicznego) do lekarza rodzinnego i ewentualnie on cie potem dalej skieruje na badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...