Skocz do zawartości
Forum

Skonczyłam terapie behawiolarną po której mi sie nie poprawiło..


Gość innainna

Rekomendowane odpowiedzi

To byla prywatna terapia,juz nie mam mozliwosci finansowych by zapisać sie na inna terapie. A czekać rok na nfz uwazam,że jest bezsensu...Nie wiem co sie ze mną dzieje,ale czuje sie przytłoczona tym funkcjonowaniem..Moim problemem jest tez depresja,dlatego czasem poprawiam sobie nastrój alkoholem..Czesto jestem taka nieobecna,.Nie mam znajomych,izoluje sie od ludzi..Mam lęki społeczne..Nawet moj intruktor jazdy , był zaniepokojony moim zachowaniem,spytał czemu jestem taka zdenerwowana,nerwowa i spięta powiedział,że widać to po mojej twarzy,jak mam wszystkie emocje wymalowane,i mam takie niesmiałe zachowania..I taka jestem w stosunku do kazdej osoby która pozna mnie bliżej...Najgorsze jest to,że tkwie w takiej stagnacji i np.mimo,że przejezdziłam juz 17 godzin to nadal zachowuje sie podobnie nerwowo i niesmialo co na poczatku...

Nie wiem jak sobie pomóc?,Kiedyś chodziłam po psychiatrach łącznie bylam u 4 lekarzy,i żadne leki mi nie pomogły..Mam wrażnie ,ze jestem jakimś odmiennym przypadkiem, któremu nie da sie pomóc,ani terapia mi nie pomogła ani leki na mnie nie działaja...Jedynie po alkoholu jestem w stanie jako tako funkcjonować...:[

Dodam,że ta terapia troche mnie nakierowała ''podpowiedziała'' co robic ,zmotywowała choćby do tego,żeby zapisać się na prawo jazdy,ale wiem,że to wszystko zależy ode mnie...Ale mam taka cholerną bariere przed ludźmi,że ryczeć mi się chce.. ;[

Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

To ,że psychoterapia Ci nie pomogła,to wcale się nie dziwię bo chyba malo komu pomaga. Psychiatra też nie. Tak bywa. Trzeba dopasowac leki metodą prob i błędów. Popros lekarza o zastosowanie leków z innej.grupy niz dotychczas. Nie wiem ,czy jest sens zapisywanie się na prywatną psychoterapie. Sama widzisz ci Ci to dało. Rok to dosyc dlugi okres czasu. Spróbuj leków ale z imnej grupy niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...