Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z emocjami po zakończeniu spotkania z dziewczyną?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwne problemy "z głowa". Od pewnego czasu gdy mam swoją dziewczynę bardzo za nią tęsknie widzimy się tylko 2/3 razy w tygodniu zawsze gdy się żegnamy bardzo tęsknie do tego stopnia że zaczynam płakać i bez powodu za wszystko się obwiniać. Również gdy jestem z dziewczyną w gronie znajomych i ona przestaję się mną zajmować tylko dobrze się bawi z koleżanką wtedy robi mi się bardzo smutno.

Odnośnik do komentarza

Bo oprócz dziewczyny,powinieneś mieć też inne swoje zainteresowania, swoje kontakty towarzyskie, swoje sprawy,ogólnie jakieś swoje życie. Jeśli ona jest całym twoim światem, to bez niej nie istniejesz, dlatego tak się czujesz.
Związek jest ważny,ale nie jest jedynym wyznacznikiem wartości człowieka. Musisz o to zadbać,żeby tak nie było, bo dziś miłość,jutro może być rozstanie i co wtedy zrobisz, jak sobie poradzisz. Słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza

Powinienes miec inne rzeczy na głowie poza dziewczyną. Związek to nie wszystko. Bardzo to piękne ze tak Ci na niej zalezy i ze tesknisz. Ale pamietaj ze to w sumie prosta droga abys ja chciał miec na wylaczność. A to juz zle. Musisz miec jakos zorganizowe życie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Twoja tęsknota za dziewczyną świadczy o tym, że jesteś bardzo zaangażowany w związek. To bardzo dobrze. Pamiętaj jednak, że związek z dziewczyną to nie wszystko, że oprócz spotkań z nią, powinieneś mieć też swoje pasje, zainteresowania, swoich znajomych. Nie ograniczaj swojego życia wyłącznie do dziewczyny, bo wówczas szybko się jej znudzisz i tak naprawdę zmęczysz ją swoją osobą. Zadbaj o własne hobby i staraj się dzielić czas na obowiązki, swoje zainteresowania i dziewczynę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...