Forum Psychologia

Nienawidzę mężczyzn.

~Nawistna986

~Nawistna986

Witam, mam 19 lat.
Mam taki problem że nienawidzę mężczyzn.
Już od samego początku nie czułam do nich żadnego pociągu seksualnego, tak jestem homoseksualna. (nie mam ochoty tutaj dyskutować na ten temat, zapewniam że to nie przez skrzywdzenie mnie przez jakiegokolwiek mężczyznę taka jestem)
Ale nie żywiłam nigdy nienawiści do tej płci.
Bo co się dzieje na świecie i w ogóle nie obwiniałam za to płci męskiej , że np kiedyś kobiety nie miały do niczego praw. Tylko po prostu takie były czasy i już
Narosło to we mnie chyba z powodu zazdrości że jestem słabsza fizycznie i nie mam możliwości by solidnie nie jednemu takiemu pier**** i z tego że niektórzy nie potrafią zrozumieć mojego tak i nie (zaczęłam chodzić na sztuki walki z tego powodu )
ogólnie codziennie przebywam we większości z mężczyznami, bo chodzę do takiej szkoły że jest bardzo mało dziewczyn i widząc jak oni się zachowują we większości, co mają w głowach i oraz podejście pedagogów ze szkoły do dziewczyn mnie tak irytuje, że po prostu jakbym mogła to bym stworzyła kobiecy islam. Po prostu, tak mnie to denerwuje że w naszej kulturze kobietę z góry traktuje się jak kogoś ułomnego, a tak naprawdę większość mężczyzn to z mojego punktu widzenia we większości są debilami, w których jedynie batem i marchewką wyuczono logicznego myślenia jak pieska.
Trochę mnie to w sobie denerwuje że ich nienawidzę, bo wiecie że uczucie nienawiści nie należy do najprzyjemniejszej. Nie wiem jak sobie poradzić z tym uczuciem. (Nie chce urazić tu żadnego mężczyzny, mówię co czuje i myślę)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

luukas

luukas

po pierwsze uczucie nienawiści jest bardzo wyczerpujące dla psychiki i bardzo wiele energii drenuje więc na dłuższą metę jest bardzo nie praktyczne ;)

po drugie, poćwicz co ćwiczysz ze 2 lata i może jeszcze siłka do tego to będziesz już mogła 50% facetów zrobić to na co masz ochotę :)

po 3 chyba najważniejsze...chyba nigdy nie byłaś w analogicznej sytuacji z kobietami kiedy nie ma żadnego faceta w pobliżu...zachowują się dokładnie tak samo jak faceci których opisałaś :)

159601 luukas Mężczyzna, 33 lata, Zielona Góra
unna-1

unna-1

Oglądam takie programy typu - zapraszam do stołu. Czyli obcy sobie ludzie, spotykają się na kolacji. Co mnie tam interesuje? Ludzie i ich zachowania.
Jakie debile są w tej Anglii!!
To już te nasze przygłupy, których opisałaś, są o wiele inteligentniejsze.
Zaskoczyło mnie to, bo inaczej oceniałam ten naród.

Przygłupy są wszędzie, wśród mężczyzn i kobiet, spotkasz takie kobitki to je też zaczniesz nienawidzić?
Co możesz zrobić? Pokazać w pracy, że jesteś lepsza.

Nie zawsze konieczna jest siła, inteligencja też pomaga w wyjściu z tarapatów.
Jakiś żart, jakaś szpila, często jest lepszą metodą niż bójka.
Ale nauka sztuk walki, na pewno ci się przyda.
Kiedyś widziałam filmik dok. Dość drobna policjantka, została wyśmiana przez osiłka. Jeden chwyt i facet leżał na ziemi. Podniósł się, stwierdził że to przypadek...chwila i znowu leżał na ziemi..

Głupole są wszędzie, bez względu na płeć. Ciesz się, że jesteś od nich mądrzejsza. Wykorzystaj to w życiu.

170997 unna-1 Kobieta, 76 lat, Łomianki
~Kobieta deprecha

~Kobieta deprecha

Hehe moja przyjaciółka nazywa ich "ubytki". Tez kiedyś nienawidziłam facetów, nieraz któremuś przypier****** (tez kiedyś trenowałam), po tym jak zranił mnie kiedyś jeden facet czerpałam chorą satysfakcję z zabawy nimi i pokazywania, że mam od nich większe jaja mimo, że mam 160 cm i jestem mała dziewczynką. Ale z racji tego, ze jestem hetero i w końcu się zakochałam w jednym z przedstawicieli tej płci i stworzyliśmy rodzinę, musiałam nauczyć się te ich ułomności zaakceptować. Rzeczy, które kiedyś mnie strasznie żenowały teraz mnie po prostu śmieszą. Nienawiść to bardzo destrukcyjna emocja, która dotyka tylko i wyłącznie Ciebie o ile nie wyrażasz jej krzywdząc kogoś. Wiec najlepiej wyzbyć się nienawiści. Jesteś silną kobietą, homoseksualną, więc nie grozi Ci obcowanie z "ubytkiem" w życiu codziennym. Po co się tym wkurzać jak w sumie nie musisz. Nienawiść obróć w śmiech, nie lepiej ponabijać się z koleżankami niż niszczyć się nienawiścią? :)
A zawsze jak Cię któryś mocno wkur** możesz potraktować go gazem pieprzowym lub paralizatorem (mi się zdarzyło, choć nie namawiam do tego rodzaju zachowań) ;)

laurette

laurette

Kojarzę podobny jak nie identyczny temat.. Poszukaj.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~jhhhhy

~jhhhhy

jak można nienawidzić mężczyzn ? wiesz w ogóle za co ich nienawidzisz?
Jeśli nie, to to po prostu śmieszne. Dobrze że są oprócz ciebie normalne dziewczyny hehehe.

~Mist

~Mist wpis edytowany

Jeśli nie można poradzić sobie z nienawiścią z głupiego powodu, trzeba zacząć szukać winy nie w innych, tylko w sobie.

~znawca

~znawca

Z powodu zazdrości, że faceci są silniejsi. Pewnie nienawidzisz też bogatszych czy zdrowszych??? Tu jest przyczyna. Przestań zazdrościć!

~agonista

~agonista

Witaj Nienawistna.
Twórca psychoanalizy Zygmunt Freud twierdził,że kobiety nienawidzą mężczyzn z powodu braku penisa.
Jest to nienawiść podświadomie zakodowana i może się ujawnić w tej postaci co u Ciebie.
Nienawiść jest nabyta w wieku wczesnodziecięcym/zabawy w doktora/.Psychoanaliza po okresie wyklęcia/Freudowi udowodniono oszustwa/,powoli zaczyna odżywać i wiele z jego teorii się sprawdza praktycznie tzn.dzieciństwo determinuje póżniejsze zachowania seksualne.
Na nienawiść do mężczyzn, ja nie znam proszka.Byleby ta nienawiść była w granicach prawa i dobrych obyczajów.
Faceci są fajni-niektórzy.Z tym przesłaniem serdecznie jako facet Cię pozdrawiam.

~Kamila2615

~Kamila2615

99% mezczyzn jest meskimi dziw..mi. Zycie bez nich jest o wiele lepsze. Jestem samowystarczalna. Wiele rzeczy potrafie sama wykonac. Czasem sie nimi bawie , uwodze aby pozniej ich wykastrowac bezdotykowo. Nikt i nic mnie od mojego zdania o nich nie odwiedzie bo moi znajomi to w wiekszosci faceci i znam ich slabosci ktore skrywaja przed swoimi partnerkami. Dla 200gram kielbasy nie warto przygarniac calego wieprza.

~Mahomet

~Mahomet

Skoro dobrze ci z tym tak jak jest, to nie widze problemu. Zresztą związek to nie tylko seks, a mam wrażenie, że ty odnosisz się w swoim poście głownie do sfery seksualnej. Niby jesteś taka samowystarczalna, a jednak z tych 200/stu gram kiełbachy jakoś korzystasz. To jaka to samowystarczalność? Samowystarczalną mogłabyś siebie nazwać dopiero wtedy, gdybyś w ogóle wyrzekła się spotykania się z mężczyznami, wycofała się z relacji >friends with benefits< po usuwała wszelkie kontakty i unikała ich jak diabeł święceonej wody. Słuchaj, ja tobie teraz coś powiem. Tak właśnie się składa, iż w ostatnim czasie zdecydowanie bardziej popularne są eleganckie, ekskluzywne wibratory dla starych panien. Oprócz tego, że spełniają swoją rolę jako wibrator, są po prostu ładnym atrakcyjnym przedmiotem. Te często luksusowe akcesoria cieszą więc panie podwójnie - zaspakajają potrzeby intymne i co za tym idzie estetyczne również. Kup sobie Kamilo hehe

~fajnie u u

~fajnie u u

Kamila2615 hehe dawno się tak nie uśmiałem, musisz więcej "normalnych dziewczyn" zarazić swoim podejściem, nie uważasz ? xD