Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia wzroku po paleniu marihuany


Gość Gedym

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Jakiś czas temu (około 2-3 tyg ) zapaliłem marihuanę. Nagle na 2 dzień poczułem się dziwnie tak jakbym był na lekkim haju . Mam takie zaburzenia widzenia tak jakby to było wszystko nie realne obraz tak jak by nie nadążał, kolory są takie jaskrawe ,nasycone .Próbuje to opanować ale jest to bardzo ciężkie .wszystkie czynności wykonuje normalnie . Paliłem w życiu z 5 razy marihuanę nie mam pojęcia czemu taki stan mnie spotkał jest to bardzo trudne dla mnie . Staram się o tym nie myśleć ,ale czasami potrafi to wracać jeszcze bardziej .Bardzo chciałbym wrócić do normalności .I pytanie jeszcze jedno czy to można szybko wyleczyć i czy to w ogóle da się wyleczyć .Nie chcę iść do psychologa ponieważ nie chce żeby o tym dowiedziała się moja rodzina .Opisałem mój stan tak jak się czuje .Myślę że można mi pomóc nie znam się na tym dobrze .Nikomu się nic takiego nie przydarzyło wszyscy stają się może po dłuższym czasie gorzej się uczą ale żeby coś takiego jak opisałem powyżej zdarzyło się za 5 razem .Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli problemy ze wzrokiem będą się utrzymywać, niestety sam sobie nie poradzisz i bedziesz musiał skonsultowac się z lekarzem, a ze względu na Twój wiek, jest ryzyko, że mogą dowiedzieć się o tym rodzice. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, zwłaszcza, że w tej sytuacji chodzi o Twoje zdrowie i musisz o nie zadbać. Mam nadzieję, że w przyszłości nie sięgniesz już ani po marihuanę ani po nic innego. Pamiętaj, abyś koniecznie poszedł do lekarza. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...