Skocz do zawartości
Forum

Znajomosc z portalu randkowego.


Gość CamillaC.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CamillaC.

Nazywam sie Angelika i mam 31 lat. Miesiac temu poznałam 35 letniego rozwodnika z dwojka dzieci. Poczatkowo bylo w porządku i byliśmy umówieni do kina i kawiarni. Sytuacja sie skomplikowala gdy zechcialam wymienić sie numerami. Pawel uznal ze nie da mi swojego numeru teraz i nie wie jeszcze czy w ogóle go da po kilku spotkaniach. Uznalam,ze mi nie ufa. Rozmawialismy na wiele tematów tylko z grubsza,czuć ze ma dystans. Powiedzial mi ze jego serce jest wypalone i nie chce zwiazku i ze wyjedzie z kraju. Moja kolezanka uważa ze on mnie od siebie odsuwa i powinnam w ogóle nie odpisywac. Z tego co wiem i widzialam na jego facebookowych zdjęciach to mial wypadek i dlugo leczyl sie psychiatrycznie i mial terapie i to moglo wplynac na psychike- uraz glowy mial.Jeszcze na zywo się nie znamy a juz on jest na nie. Dzis wyskoczył z tekstem by mu wyslac zdjęcie z dekoltem. A ja ze poproszę numer:) Szczerze mówiąc ja sie staram,on nie przyklada sie. Nie odpisalam,mam powoli dosyć.

Odnośnik do komentarza

O jakim "staraniu się" mówimy w przypadku krótkotrwałej znajomości internetowej? Ani mężczyzna nie wykazuje zaangażowania, co więcej daje znaki, że trzyma dystans, ani Ty nie jesteś w stanie na poważnie wejść w taki "związek" (?). Nie wysyłaj zdjęć z dekoltem i tak samo się zdystansuj jak on. Myślę, że wyczuje Twój chłód i z czasem Wasza wirtualna komunikacja sama umrze śmiercią naturalną. Nie warto angażować się w coś, co już na początku nie rokuje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...