Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać życie?


Gość Perseidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem tak naprawdę od czego zacząć. Cierpię na depresję już od dłuższego czasu, mam również objawy paranoiczne, silną anemię... Jestem cieniem siebie. Mój ukochany chłopak próbuję mi pomóc ale on sam przez to jest załamany. Często nie śpię bardzo długo, mam uczucie lęku, niepokój, czuję się niestabilnie, jestem osłabiona. Mam problemu z pamięcią, koncentracją, jestem apatyczna, taka nieobecna jak to niektórzy okreslaja. Nie czuję że żyję... Często męczą mnie myli samobójcze, zdarza mi się też poważnie się okaleczać... Mama soba dosc ciężkie przeżycia, przeżywałam długi i bardzo silny stres w ostatnim miesiącu. Natrętne myśli, wręcz straszne wizję, sny... już nie wiem co jest prawdą a co nie, już nie wiem co robic. Czuję się beznadziejna, głupia, czuję się nikim. Ciągle bym tylko płakała i płakała. Jestem też nadwrażliwa, straciłam dobry kontakt ze wszystkimi, z rodziną. Wszystko jakby działo się beze mnie... Chciałabym z tego wyjść, próbowałam się leczyć ale najpierw bezskutecznie a teraz muszę czekać na przyjęcie do psychiatry. Jednak chciałabym aby ktoś poradził mi co mam zrobić. Jak choćby znaleźć siłę na cokolwiek, zrobić ten pierwszy krok. Od czego zacząć w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jak byś bardzo chciała odzyskac normalne zycie to nic by nie stało na przeszkodzi, tylko byś szła cały czas do przodu.
Wiem że są rzeczy ważniejsze ale zdrowie powinno być u ciebie na 1 miejscu, tylko trzeba chcieć a nie oszukiwać samą siebie.
Powodzenia i wracaj do zdrowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...