Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie 15-latka


Gość P...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i mam problem mianowicie zakochałem się w koleżance z mojej klasy zaczęliśmy pisać w marcu i bardzo dobrze się nam rozmawiało byliśmy przyjaciółmi ale miała chłopaka który był 200 km od niej w jakimś poprawczaku za pobicia więc stwierdziłem że napewno go rzuci. Pisaliśmy razem aż do wakacji , zawsze się jej pytałem czy wszystko u niej w porządku często jej doradzałem gdy miała jakiś problem. Ale zawsze ja zaczynałem rozmawe w końcu się trochę pokłóciliśmy i chciałem sprawdzić czy gdy przestane do niej pisać to ona sama zacznie rozmowe , tak się nie stało byłem bardzo zawiedziony i smutny .Gdy zaczął się rok szkolny dowiedziałem się że ma nowego chłopaka którego znałem i sobie dałem spokój. Teraz cały czas o niej myślę a chciałbym znaleźć kogoś innego ale ,nie potrafię u żadnej innej dostrzec zalet bo tylko z nią potrafiłem rozmawiać i czuć się swobodnie . Teraz sam nie wiem co mam ze sobą zrobić gdy ona się do mnie uśmiecha a ja jestem wtedy kompletnie rozbrojony . Co mogę zrobić w tej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Gość kjhhffff

Twój wybór był bardzo nieodpowiedni i wynikał z braku doświadczenia.

NIGDY nie interesuj się dziewczynami które chcą być z agresywnymi chłopakami jak ten w poprawczaku. To się zawsze źle skończy dla ciebie. Taka dziewczyna ciebie omota, porzuci i poczujesz ogromny szok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...