Skocz do zawartości
Forum

Jak określić kogo kocham?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i wiem, ze duzo osob moze pomyslec, ze moj problem to tylko jeden z błahych problemow, ktore ma co druga nastolatka. Jednak bardzo potrzebuję pomocy, bo nie wiem co powinnam dalej robic. Ponad rok temu zaczęłam rozmawiac z pewnym chlopakiem x - zeby latwiej bylo wszystko zrozumiec . Od razu zauwazylam, ze mu sie podobam, ale ja nie chcialam niczego wiecej niz przyjazn, poniewaz podobal mi sie inny chlopak. Po jakims czasie jednak postanowilam dac mu szanse. Bylismy razem, ale trwalo to bardzo krotko, poniewaz znowu pojawil sie na mojej drodze chlopak, który wczesniej mi sie podobal. x czul sie bardzo zraniony i na poczatku nie rozmawialismy, ale potem zaczelismy naprawiac nasz kontakt. Relacja miedzy nami byla bardzo dziwna. On nie widzial poza mna swiata, a ja nie wiedzialam co do niego tak naprawdę czuję. Często gdy bylismy gdzies sami calowalismy sie, a potem sie za to przepraszalismy. Aktualnie od 3 miesiecy mam innego chlopaka. Jednak miesiac temu bedąc na wyjezdzie za granica wlasnie min z x zdradzilam go z nim. Po jakims czasie od powrotu zrozumialam, ze kocham x. Okazalo sie jednak, ze zrozumialam to za pozno, poniewaz parę dni po tym powiedzial mi, ze ma dziwczynę, Nie wiem co mam teraz robic. Nie mogę sie skupic na niczym innym. Tęsknię za nim. Nie potrafię tez powiedziec o tym mojemu chlopakowi. Co powinnam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Gość jgutcuvvc

Myślę że żaden z tych opisów nie wskazuje na uczucia tylko na zauroczenie. Jeśli nie chcesz powtórzyć dalszego cierpienia staraj się mieć relacje bardziej przyjacielskie. Możesz obdarzac uczuciem nawet kilka chłopakó na raz ale nie chodźcie ze sobą jako para. Taka relacja to jest coś pośredniego między przyjaźnią i związkiem i to by było dla ciebie bardzo wskazane teraz, żebyś nauczyła się odczuwania bezwarunkowej miłości.

Odnośnik do komentarza

Po prostu jesteś w fazie, kiedy nachalnie szukasz kogoś, kto będzie dla Ciebie bliski. Najpierw myślisz, że to ten jest odpowiedni, a natomiast za tydzień już latasz za innym. Nie rozpędzaj się i nie wyjawiaj swoich uczuć zaledwie po kilku dniach.

Reasumując. Nie dorosłaś jeszcze do związków i nie wiesz, czym jest prawdziwa miłość. Lecz w Twoim przypadku, jest to zupełnie normalne zachowanie, w końcu jesteś jeszcze młoda i masz dopiero 16 lat.

Pozdrawiam, Mahomet.
:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...