Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z atakami paniki?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zacznę może od początku. Jakoś ponad skończyły się moje problemy z atakami paniki. Było to w 3gimnazjum. Zaczeło się w pierwszej, miałam bardzo dużo stresów i wszystko dusiłam w sobie i w końcu jakoś musiały wyjść te nerwy ze mnie właśnie poprzez ataki paniki, które pojawiały się przed publicznym wystąpieniem. Miałam nerwicę lękową. Przez jakiś czas chodziłam do psychologa i pomógł mi, zmienił spostrzeganie mnie samej jak i strachu przed wystąpieniem publicznym. Teraz dla mnie wystąpienia publiczne nie stanowią dla mnie jakiegoś dyskomfortu czy strachu. Lubię występować. Tylko mój problem polega na tym, że jestem raczej opanowaną osobą, ale w chwilach gdy się z kimś kłócę cała się trzęsę. Wręcz latam. Również pojawiają się łzy w oczach. Podejrzewam, ze to przez to, że ne moje emocje muszą ze mnie wyjść w taki sposób. Niedługo szykuję się u mnie w klasie intensywna dyskusja(żeby nie powiedzieć kłótnia) i będę się tam udzielać i nie chce żeby ktoś widział jak cała się trzęsę. Myślicie że mogę nad tym jakoś zapanować? Jak wezmę jakieś tabletki na uspokojenie przed to coś to da? I jeszcze jedno. Kiedyś słyszałam, że właśnie takie trzęsienie jest objawem nerwicy. Czy mogę nadal mieć nerwicę czy to po prostu ''taki urok'' i zawsze już tak będę miała? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieję, że nie zanudziłam Państwa. Pozdrawiam Wiktoria

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...