Skocz do zawartości
Forum

dziwne sny


Gość autorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj bo tak naprawde niewiem gdzie, niewiem czy w ogole mi ktos pomoze ale ostatnio mam problem ze snem. jakos dziwnie mi sie spi, czuje taki jakby niepokuj, lek, najszczesciej juz rano jak sie obudze, sam nie wiem dlaczego, w ciagu dnia jest wszystko w porzadku. i juz kilka razy snil mi sie czarny pies, co ciekawe to moj pies ktorego rozjechalo auto z 5 lat temu. widze tego psa a pozniej jak rodzi sie jakis szczeniak. nie wiem czy zajmujecie sie takimi sprawami ale nie wiedzialem gdzie napisac.

Odnośnik do komentarza

Sny mają symbolikę. Sny bardzo trafnie odzwierciedlają naszą podświadomość. Ma to związek z naszym codziennym życiem, ale też czasem z przeszłością. Sny bywają zapowiedzią przyszłości. Najlepiej poczytaj sennik. Możesz udać się do psychiatry. Przepisze Ci on leki na to abyś przestał odczuwać lęk.

Odnośnik do komentarza

Może tak być, że tęsknisz za swoim psem, brak ci go i sen ci podpowiada, byś wziął sobie szczeniaczka.
Może też być tak, że nie potrafiłeś się nim prawidłowo opiekować , a powinieneś się tego nauczyć , więc znowu pojawia się szczeniak...
Może brak ci przyjaciela, a pies by wypełnił pustkę..

Sny nie mówią wprost. Podświadomość zwraca ci na coś uwagę, zastanów się nad tym, porównaj to ze swoim życiem i wyciągnij odpowiednie wnioski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...