Skocz do zawartości
Forum

zauroczenie nawet pomimo, jak..


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem że od jakiegoś czasu jestem silnie zauroczony w koleżance z pracy, dodam jeszcze na wstępie że sprawuje poniekąd moją praca, tzn nawet jakbym chciał jej unikać to nie uniknę, a moje uczucia ciągle są niezmienne.. Jeszce na początku, bo podajże z 2 miesiące temu się przyjęła, było super, normalne relacje, gadaliśmy na różne tematy itp uśmiechaliśmy się wzajemnie i było git do póki się nie zauroczyłem, albo uświadomiłem sobie to, bo raczej zakochaniem tego nie nazwę. W każdym razie po jakimś czasie musiała to wyczuć i zepchnęła mnie na bok, tak wiec teraz jak z każdym rozmawia i sie uśmiecha, tak dla mnie jest oschła i zimna, i choc stało się to przed tym jak ją chciałem zaprosić, może mogłem tyle nie zwlekać i podejść wtedy kiedy było jeszcze okej, ale musiałem spróbować nawet pomimo tego iż zepchnęła mnie na ten bok. Cóż, spróbować spróbowałem, ale odmówiła mówiąc że nie łączy życia zawodowego z życiem prywatnym równocześnie stają się jeszcze bardziej obojętna.. i tak od początku miesiąca jak próbuje z nią rozmawiać, to dostaje oschłe odpowiedzi albo nie chce rozmawiać. I teraz nie wiem co robić, bo z każdym rozmawia i się uśmiech do każdego, a dla mnie jest oschła i obojętna, nie wiem czy może się zapytać pomimo tego że ona jak i ja wiemy że nic z tego nie będzie, no ale mam taki żal bo mogłem lepiej to rozegrać.. i teraz nie mogę pozbyć się tego silnego uczucia bez zadnej konkretnej odpowiedzi której bym tak bardzo chciał. Czy spróbować jeszcze raz i skończyć to jakoś dobrze, wyzbyć się zauroczenia.. czy po po prostu siedzieć cicho i trwać w tym dalej, a trwa tak juz jakiś czas i nic sie nie zmieniło i nadal tak samo jest, a mnie serce boli jak z kadym innym rozmawia normalnie, a zemną nie.. może jednak podejść zapytać się pomimo braku tej szansy i dac już sobie spokój? Dodam że jest starsza ode mnie o 7 lat.

Nie wiem co robić. btw pracy nie zmienie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna jasno ci powiedziała, że nie chce żadnych romansów w pracy. Jeśli znowu zaczniesz nagabywać, to tylko pogorszysz sprawę.
Ona jest pogodna, sympatyczna, wszystkich traktuje tak samo, bo ma taką naturę.
Nie spodziewała się, że u ciebie jej zachowanie będzie odbierane jako chęć zbliżenia się.
Nie ma innego wyjścia, niż zachowywać się oschle w stosunku do ciebie, bo chce zwiększyć dystans między wami. Nie chce dawać ci złudnej nadziei, nie chce, byś znów traktował ją jako ewentualną zdobycz.
Widać, że to mądra kobieta, a ty zachowujesz się niedojrzale.

Odnośnik do komentarza

odpuść ją sobie. ona jest 7 LAT STARSZA. To raz..chcesz wyglądać jak Macron i ta jego...pierwsza dama :D poza tym no nie...lepiej aby w pracy nie okazywać uczuc wobec kogos. Ludzie się okropni i potrafią wsadzić szpile w tyłek za wszystko i o wszystko się czepiać. Z racji wieku może też próbować cię dominować....jeśli chcesz czuć sie mężczyzną i kontrolować związek to nie wiąż się z kobietą która mogłaby mieć zapędy dominacji lub lekko matczynego podejścia. Weż też pod uwagę ,że może też kogoś mieć...męża.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że ta sytuacja się powtórzy, bo nie potrafisz wyczuć, kiedy dziewczyna chce ciebie poznać a kiedy tylko zwyczajnie rozmawia. ZA SZYBKO stwierdzasz że ona chce ciebie poznać, takie rzeczy wymagają wielu rozmów prywatnych.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedzi, szczególnie unna-1. Trafne. Czasami człowiek musi sięgnąć po opinie/poradę innych ludzi by coś zauważyć czego sam nie dostrzegł.. Racja za bardo nagabywałem jej, być może też nie potrzebnie odważyłem się ją zaprosić, ale czy w takim wypadku nie stało by się to samo, bo by mnie to zjadało że nie spróbowałem, tylko że po jakim czasie, niekoniecznie jakoś szybko, ale jednak i potem była by taka sama sytuacja jaka jest właśnie teraz? Czy dalej myślał bym o niej w taki sposób, a może zauroczenie by minęło, choć skoro i tak odmówiła to pewnie lepiej się stało jak jest teraz, a ja po jakimś czasie przestane o niej w ogóle myśleć skupiając się na rzeczach wokół.

Odnośnik do komentarza
Gość kkgjfrtfy

Jak chcesz poznać dziewczynę to zachowuj sie w stosunku dziewczyn po chamsku, bądź ordynarny i agresywny, zrób sobie tatuaże, dobrze będzie jak lubisz sie bić i jesteś umięśniony.

Inaczej nie poznasz.

Poczytaj "Lalkę", adwokat mówi Wokulskiemu. Kobiety zdobywa się przemocą.
Tylko nie każdy to akceptuje vide ballada Shillera "Rękawiczka".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...