Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem innej orientacji?


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry . Ostatnio zdalam sobie sprawe z tego ze moge byc innej orientacji niz moi rowiesnicy/rowiesniczki.Ponadto wraz z rozpoczeciem sie roku szkolnego zauwazylam u siebie brak motywacji do nauki(jestem w 1klasie liceum). Wiem ze to moze nie sa zbytnio tematy na taka stronke jednak nie mam zbytnio z kim sie tym podzielic . A propo tej mojej orientacji to zawsze czulam ze jestem bardziej zwiazana z kobietami ,moze to dlatego ze nie mialam za dobrych meskich przykladow w dziecinstwie? Czy to moze byc przyczyna? Bardzo mnie ten temat nurtuje poniewaz boje sie ze ludzie wokol ktorych zyje nie sa tolerancji na takie zachowania. Co najgorsze z tego wszystkiego to to ze podoba mi sie pewna dziewczyna. Nie wiem co robic . Wyszlo dlugo ale mam nadzieje ze mozna wszystko zrozumiec.

Odnośnik do komentarza

Twojej orientacji seksualnej nie określi nikt inny jak tylko Ty sama. Jesteś w wieku dojrzewania, gdzie Twoja tożsamość płciowa ciągle się kształtuje. Fakt, że podoba Ci się jakaś dziewczyna/kobieta nie musi świadczyć od razu, że jesteś innej orientacji seksualnej. Daj sobie czas, by odkryć swoją prawdziwą naturę. Pamiętaj, że nawet jeśli okaże się, że jesteś homoseksualna, to nie świadczy o żadnej chorobie czy zaburzeniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...