Skocz do zawartości
Forum

niekontrolowane trzęsienie glowy


Mloy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
od pewnego czasu zauważyłem ze podczas rozmowy z druga osoba, staniem w kolejce(tu dochodzi jeszcze obfite pocenie) picie czegokolwiek ze szklanki tak jakby wewnętrznie trzęsie mi się głowa jest to coś czego nie da rady kontrolować i bardzo mnie to irytuje .Wcześniej było to sporadycznie teraz pojawia się częściej i trwa dłużej tzn przez parę dni kilka razy dziennie gdzie powinienem się udać i co to może być ?? Z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Na razie nie kieruj się do psychologa, ani psychiatry. Bo żeby zacząć podejrzewać problemy psychosomatyczne, najpierw trzeba wykluczyć problemy fizyczne.

Pójdź do lekarza rodzinnego, przedstaw mu swój problem. Pewnie da ci skierowanie na jakieś badania.

A mam jeszcze pytanie... Masz nienaturalnie poszerzone źrenice, czy normalne?

Odnośnik do komentarza

przeraza cie problem zwiazany z psychika ? ja tam wole miec cos z glupim nic nuz czyms zagrazajacym zyciu... a no takie nerwobole to bol ktory mozna olac ? czy to cos nie tak. nieraz mnie cos kulo gdzies balem sie ze to jakis rak czy cos, dowiedzialem sie ze to nerwobol i bylem super szczesliwy ze to nic...

Odnośnik do komentarza

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, ale mogą też ostrzegać przed różnymi chorobami. Sama mam rozszerzone źrenice, ale jest to spowodowane psychotropami. Drugim powodem tego może być branie narkotyków. A trzecim choroby związane z mózgiem.

Są też inne powody, ale są one nieszkodliwe i związane z codziennymi czynnościami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...