Skocz do zawartości
Forum

Praca stres


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam 34 lata od 10 pracuję na 3 zmiany. Od pół roku mam dodatkową pracę ponieważ muszę dorobić na wychowanie nastoletniej córki. Moim problemem jest wzrastająca niechęć do pierwszej pracy. Nie mogę spać(śpię po 2-3 godziny) za jakis czas mogę przespać cały dzień nie mam sily na nic nie chce mi sie sprzątać gotować. Kiedyś dużo czytałam malowalam dziś mi się po prostu nie chce. Od sierpnia nie bylam na urlopie często zdarza się mi pracować po 12h i mieć wolny 1 dzień. Jak wstaję i myślę że znowu mam tam iść to chce mi się wymiotować mam biegunke ostatnio często leci mi krew z nosa. Często i chyba za często siegam po alkohol i łapie się na myślach że czekam do dnia wolnego żeby się napić. I to nie piwo czy lampkę wina ale butelka lub 2. Nie lubię ludzi z którymi pracuję (poza kilkoma wyjątkami), swojego szefa. Zmienilabym pracę ale tu gdzie mieszkam o dobry zarobek jest ciężko. Może jest ktoś z podobnymi historiami ktoś kto doradzi lub wesprze dobrym słowem. Czy dobrym rozwiązaniem jest wizyta u psychologa lub psychiatry?

Odnośnik do komentarza

Na pewno jesteś przemęczona i źle znosisz te zmienne godziny snu.
Jednak niepokoi mnie ta krew z nosa, biegunki..
Może powinnaś zacząć od wizyty u zwykłego lekarza, niech cię przebada i sprawdzi, czy nie ma innych przyczyn, niż stres.
A tak na razie, spróbuj melisy, ponoć jest dobra i na sen.
Alkohol. Na razie jeszcze nie jest to groźne, nie pijesz codziennie, ale pilnuj się, bo łatwo stracić kontrolę i stoczyć się.
Myślę, że dobrym pomysłem jest wizyta u psychologa, może jak się wygadasz, to łatwiej ci będzie znosić codzienne problemy, nabierzesz do nich dystansu.
Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Powiatowy Urząd Pracy dba o to, by wszelkie miejsca zatrudnienia w Siedlcach oferowane były z przestrzeganiem obowiązujących procedur BHP. W nowych ofertach pracy pod uwagę bierze się podnoszenie świadomości pracowników na temat rozwoju i znaczenia samorozwoju czy planowanie współpracy z innymi firmami.

 

 

________________________________

Na jakich stanowiskach brakuje specjalistów w Siedlcach?

Odnośnik do komentarza

Ja również od pewnego już czasu skupiam się w głównej mierze na kwestiach związanych z BHP i jestem zdania, ze te sprawy są bardzo ważne. Od razu chcę powiedzieć, że na pewno w sklepie https://znaki-bhp.pl/produkty/61_znaki_zakazu___piktogramy bez żadnego problemu możemy zamawiać znaki zakazu bhp i one na pewno w wielu miejscach się przydadzą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...