Skocz do zawartości
Forum

całkiem sam ze zniszczoną psychiką


Gość noowwyyy

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chcialem poprostu napisac ze jestem calkiem sam, nie mam nikogo oprocz rodzicow z ktorymi i tak nie mam dobrego kontaktu, wyrwalem sie z patologicznego towarzystwa ktore zreszta ja tez tworzylem, bylem wykorzystywany wysmiewany takie popychadlo.z dzisiejszego punktu widzenia to nie byli nawet koledzy. ale nie potrafilem tego przerwac. teraz tak naprawde zostalem sam z zerowa samoocena i tysiacami kompleksow, jestem wrakiem czlowieka w mlodym wieku, zaczynam zyc wlasnym wymyslonym zyciem jednak staram sie na sile jeszcze cos zmienic w tym prawdziwym. to tyle nara

Odnośnik do komentarza

Ziomek myślisz że ty jedyny na tym świecie masz taki problem?
Ja mam 19 lat i szczerze czuję się tak samo jak ty, jak j*ebany wrak, poza rodziną nie mam żadnego dobrego kumpla.

Musisz się przyzwyczaić do samotności i stworzyć swój własny świat, ja robię w ten sposób. Czasami coś mi odwala z tego powodu, ale przechodzi po jakimś czasie i tak sobie żyję.

A w szkole w ogóle nie masz żadnych dobrych znajomych?

Odnośnik do komentarza

Siema
Bardzo cie rozumiem, sam zmagałem się z kiepskim towarzystwem przez które straciłem tylko kompletnie wiarę w siebie i przez co moja samoocena nie była dobra.
Myślę że jest wielu młodych w podobnej sytuacji jak ty. Najważniejsze jest to żebyś wiedział o tym że dobrze zrobiłeś. Takie towarzystwo jest toksyczne i widocznie nie są to dobrzy ludzie. Powinieneś też pamiętać że na pewno poznasz dużo spoko ludzi którzy wniosą w twoim życiu coś pozytywnego. Myślę że najważniejsze teraz jest żebyś skupił się na sobie i na czymś co ciebie ciekawi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Na poczatku, gdy przeczytałam Twój post pomyślałam, że nie chcesz pomocy, tylko piszesz, by się wyżalić. Ale...

I tak najlepiej bedzie jak po prostu znajdziesz sobie hobby i zaczniesz spotykać z osobami, które podzielają Twoje zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...