Skocz do zawartości
Forum

Chlopak mnie zaniedbuje


Gość Gorskapieknosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gorskapieknosc

Dreczy mnie jedna sprawa.
Mianowicie jestem z chlopakiem od 2 lat. Jakis czas sie nam nie ukladalo ale teraz staramy sie wszystko naprawiac i dogadywac.
On znalazł prace i cieszy mbie to, bo w koncu odsunal siet roche od swoich kolegow z mrocznej alejki bez prmerspektyw. Widzę, ze mierzy wysoko chce zostac liderem itp.
Ale odkad pracuję to nie widujemy sie.
Wiem ze chce zsrobic jak najwiecej, zeby wyprowadzic sie od mamy i kupic auto. Ale pracuje codzienie po 11 h. W wolne dni bierze nadgodziny. A jedyne dni gdzie ma wolne to akurat trafiają soe moje pracujace dni albo zajecia na studiach. Rozmawiamy dziennie przez sms albo krotki telefon moze... Z 15 minut. Na facebooku mam zazwyczaj streszczony jego dzien ale ciagle sie mijamy. I zauwazylam ze on nie interesuje sie za bardzo moim dniem co sie u mnie dzieje. Gdy rozmawiamy przez tel opowoada mi o jakis gluoich rozmowach i przezywaniu sie z kolegami, o jedzeniu ogolbie o pracy i nagle jest " dobra koncze bo musze zrobic jedzenie, wziac prysznic i jeszcze przespac sie przed praca" i to tyle. Ja nie mam czasu na powiedzenie co u mnie.
Dodatkowo ponoc pracuje z samumi dziewczynami bo zajal teraz nowr stanowisko i jest tam 10 dziewczyn i 3 chlopakow.

Nie chce byc zazdrosna. Nir chce tez pokazac ze mi cos przeszkadza bo rozumiem tez ze musi pracowac. Ale on nie widzi ze totalnie zaniedbuje. W ogole sie nie interesuje. Jezeli ktos mi napisze, ze szczera rozmowa pomoze to niestety probowalam pare razy i on reaguje nerwami i irytacja ze " przesadzam i nie mam racji ". Mowie mu o potrzebach i nic. Kiedys jak mial inna lrace to potrafil napisac sms choxiaz rano z głupim " milego dnia kochanie " albo potrafil w przerwie zadzwonic na 2 minuy powiedziec mi ze np skleil telefon koledze tasma. Teraz przez 11 h pomimo ze moze mief telefon nie ma kontsktu. A wiem ze ma w sumie 1 przerwy z czego jedna 30 minutowa.

Zajelam sie soba i swoim zyciem. Wzielam wiecej pracy w weekendy zeby zarobic i spedzac czas ze znajomymi w pracy. Zajelam sie tez pasja. Tak jak pisza te poradniki. Ale nie wjem jak to bedzie na przyszłość...
On potrafi radzic znajomymi w kwestiach zwiazku ale sam w swoim nie umie sie odnalezc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...