Skocz do zawartości
Forum

nerwica lękowa [jazda autem]


Rekomendowane odpowiedzi

witam 2-3 miesiace temu moglem nie wysiadac z auta ale troszke zdrowie mi sie posypało i cukier zaczą mi spadac nie wiedzialem co mi jest tak(i non stop mysl co bedzie jak znow wsiade do auta i to sie nasilało non stop
znow mi cukier spadnie i mnie to przeroslo i zostalo w glowie sie z tym borykalem dluzszy czaas teraz juz wychodzę na prostą cukry mam w normie trzymam dietę tak jak trzeba jestem przebadany od a do z nic mi od srodka nie dolega bylem u psychiatry przepisal mi Esctil 10mg i alpargin alee raz to wzielem to bylem po nich jakis przymulony dziwnie sie czułem no taak nie swojo nawet na tą chwile wsiadajac do auta mam odrazu czarne scenariusz panikuje duszno mi sie robi rece drża serce wali jak szalone nie ogarniam tego musze wyjsc z auta i po paru minutach mija doradzi mi ktos jak z tym poradzic sobie dodam ze musze jezdzic bo pracuje zawowodo jako kierowca jakis sprawdzony sposob ?

Odnośnik do komentarza

Poczytałam o lekach, które bierzesz. Escitil na przykład może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów, oraz reakcje w sytuacjach nagłych. Może to nawet grozić wypadkiem, jeśli z powodu objawów nie zdążysz zareagować na czas podczas jazdy. Polecałabym ci omówić to z psychiatrą. Mógłby Ci zmienić leki na takie, które nie zaszkodzą Ci w pracy.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzonych sposobów to chyba nie ma ,każdy musi znaleźć swoj. Albo lekarz Ci zmieni leki ,albo organizm z czasem się przyzwyczai i nie będziesz odczuwał objawów niepożądanych . Dobrze byłoby iść do psychiatry lub psychoterapeuty ,bo może masz nerwicę ,albo fobie. Ktoś musi Ci pomóc ,bo nie można wyłączać sie z aktywnego życia z powodu niedyspozycji organizmu. Jeżeli się opanuje lęk to wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...