Skocz do zawartości
Forum

Co jest powodem senności i obojętności u osoby z dużym stresem?


Gość 4...l

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w dużym stopniu skracam z powodu ograniczonej liczby znaków. Otóż od pewnego czasu mam uczucie jakby wszystko co się wydarzyło nie miało miejsca naprawdę. Nie czuję specjalnych emocji do bliskich, ale humor mnie nie opuścił. Czesto jestem senny i otępiały, lecz myślę, że powodem tego mogą być liczne treningi i dość intensywny tryb życia. Towarzyszy mi dużo stresu, po którym ( jeżeli jest wielki ) jakby mi się pogarszało. Więcej nie mogę dopisać...

Odnośnik do komentarza

próbowałeś brać jakieś środki uspokajające? Zacznij od ziolowych, sama biorę czasami nervomix control z melisa, nie bedziesz po niej otępiały ale będziesz się czuł mniej spięty, mi się nie raz w pracy przydaje, inaczej chyba bym w niej nie wytrzymała. Ja mam wrażenie że takie odcięcie się emocjonalne od tego wszystkiego to może własnie z powodu stresu?

Odnośnik do komentarza

Może to być reakcja obronna organizmu. Zbyt duży stres bardzo szkodzi, lecz na razie polecałabym Ci tylko zioła. Nie bierz chemii. A jeśli jesteś bardzo zmęczony, wtedy kiedy musisz zrobić coś ważnego i wymagającego koncenteacji, to możesz wziąć trochę kofeiny. Polecam krople cardiamid z kofeiną. Ale pamiętaj, by trzymać się zalecanej dawki i nie wziąć za dużo. W razie czego możesz też zrobić badania, czy nie masz niedoboru magnezu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...