Skocz do zawartości
Forum

Czuję instynkt macierzyński?


Gość Agata2809

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu marzę o tym, żeby mieć dziecko. Mam dopiero 22 lata, a ostatnio o niczym innym nie myślę. Aktualnie nawet nie mam partnera, a myśl o dziecku zajmuje mi większość dnia. Kiedy idę ulicą i widzę dzieci, kobiety w ciąży aż mnie coś ściska. To już zaczyna być męczące, bo to jeszcze nie czas i nawet nie mam warunków na dziecko. Już nie wiem co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza

"Już nie wiem co o tym myśleć"
A cóz tu myslec? Jestes kobietą i zauważyłas, ze kobiety bywaja w ciązy i rodza dzieci. Popatrz, poprzygladaj sie i stwierdz, ze taka bedzie Twoja rola jak juz bedzie na to czas, jak znajdziesz sobie partnera, kandydata na ojca. Jak juz bedziesz miala gdzie mieszkac w komplecie Ty, mąz i dziecko.
Kazde dziecko ma prawo do takiego podstawowego komfortu- ojciec i mama. Ułozy Ci sie tak życie, to zafundujesz sobie ciąze.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jesteś na tyle rozsądna by zdawać sobie z tego sprawę, że dziecko to nie tylko spacer w słońcu, w pięknym wózeczku.
Dziecko to także duże wydatki, nieprzespane noce, zmęczenie itd.

Ostatnio jest taka reklama, o królikach. Mnóżcie się jak króliki, jakoś to będzie.
Czyli promują nie kontrolowane rozmnażanie się. Dziwne, że tylko ich ciąża interesuje. Potem radź sobie sama, bo nikt ci nie pomoże.
A jak już odchowasz, to dziecko wyjedzie gdzieś na zachód, by tam pracować i płacić podatki. Czyli my ponosimy koszty, a zyski ma ktoś inny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...