Forum Psychologia

narzeczony nadużywa siły

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Nati...321

~Nati...321

Raz uderzyl bedzie robil to regularnie... Uciekaj poki jeszcze mozesz...

123misia

123misia

Przykra sprawa.
Ja uciekłabym od przemocowca gdzie pieprz rośnie. Nie ma co brnąć w związek z "damskim bokserem", bo to człowiek z zaburzeniem. Własne problemy rozładowuje w ten przykry sposób.
Pewnie jeszcze wzbudza w Tobie poczucie winy.
Pozdrawiam, Misia

199393 123misia Kobieta, 52 lata, Warszawa
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli zamiast siły argumentów, używa się siły pięści, to nie ma przestrzeni do porozumienia i komunikacji. Nie ma wówczas z kim i o czym rozmawiać.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~Kareta7

~Kareta7

Teraz nadużywa siły, po ślubie bedzie tylko gorzej. Chocby błagał i obiecywał zmianę- odejdź. Nie zwlekaj. Nie bój się i nie daj się zastraszyć. Jeszcze spotkasz miłość swojego życia, człowieka zdolnego do zycia w związku, ktory będzie Cie kochał, szanował , rozumiał i z którym będziesz mogła i miala o czym rozmawiać. Nie z nim -nigdy. Uwierz na słowo, chybaże chcesz być nieszczęśliwa. Są na świecie ludzie niezdolności do współżycia, Twoj narzeczony do nich należy. Nie zmienisz tego , pogodz się z tym faktem i zadbaj o swoją przyszłość. Powodzenia.

~chcesiezyc

~chcesiezyc

Pierscioek zaręczynowy to jeszcze nie obrączka. Jeszcze możesz łatwo od niego odejsc. Zrób to, bo uwierz, że naprawdę każdego człowieka w życiu czeka ta prawdziwa milosc. Trzeba tylko nauczyć się czekać i nie brać tego pierwszego lepszego, który okazał zainteresowanie.

~Tolka32

~Tolka32

Dziewczyno uciekaj gdzie pieprz rośnie. Jeśli on teraz czuje się bezkarny i robi Ci krzywdę co to powstrzyma po ślubie??? Nie marnuj sobie życie z człowiekiem który Cię nie szanuje....uciekaj

kingak2

kingak2

Czy nadal nazywasz go swoim narzeczonym? Sama sobie szykujesz przyszłość , a jaką , to pewnie sama wiesz.

186107 kingak2 Kobieta, 60 lat, Kraków