Skocz do zawartości
Forum

Jak jej pomóc


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak pomóc mojej dziewczynie , ma niską samoocenę i twierdzi że jest gruba , nie cierpi swojej sylwetki ,a w rzeczywistości jest chuda , atrakcyjna, można powiedzieć idealna , bardzo ją kocham i wspieram czy pomagam jej ale nie potrafię dokładnie do niej dotrzeć i jej wyciągnąć z tego , już na prawdę nie wiem co robić.. prosiłem czy może zgłosiła by się do psychologa o pomoc ale ona twierdzi że da sobie sama z tym rade.. jakoś tego niestety nie widze , liczę na waszą pomoc
Radek

Odnośnik do komentarza

A moze troche zimnej wody na głowke?

A może dyskusje o ludziach, ktorych ona lubi i ceni? Za co ceni (za wiedze, poczucie humoru,uprzejmość, zrozumienie dla innych...) I na koniec pytanie czy wyglad a w szczegolnosci obwodowe cm tej osoby stanowia jej istotna wartosc w jej oczach? Jesli nie, to czemu dla niej jej zewnetrzny wyglad to byc albo nie byc na tym swiecie?

O czym wg niej swiadczy nadmierna przesadna dbałosc jakiejs wyfiokowanej waszej znajomej lub kolezanki w doborze jej ciuchow, jej image? Do jakiego stopnia dbałosc o siebie o swoj wyglad, o swoja wage to dobra dbalosc ,to szacunek dla siebie? A w ktorym momencie to swiadczy o czym innym? Tylko o czym to swiadczy- o pustocie i powierzchownosci tej osoby, o jakims glodzie uczuc, bo go nie doswiadcza od swoich rodzicow, rodzenstwa, czy Ciebie?
O co tak naprawde chodzi w tym tropieniu swoich obwodow i swojej wagi? I moze najpierw zyczliwie, ale moze z czasem ironicznie i zjadliwie. Próbuj wszystkiego- cos powinno zadzialac. Może juz nie bedzie chciala Cie sluchac i da sie zapedzic do teraputy. A moze troche sie uspokoi sama z siebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...