Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego tak wszystkim się stresuję?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Psychicznie i fizycznie nie mam siły do życia. Kiedy pomyślę, że muszę się uczyć to ściska mnie w żołądku, bardzo się stresuję. Wszystko mnie przerasta. Kiedy nie mogę się czegoś nauczyć z matematyki to płaczę, potem całą noc nie mogę spać, bo z nerwów serce bije mi za szybko. Mam myśli samobójcze. Nie chce mi się żyć. Stresuję się dosłownie wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj. Być może to co aktualnie przeżywasz to tzw. "Jesienna Chandra". Kiepska pogoda, brak słońca, krótsze dni, itd. W ten okres "przestawienia" masa ludzi źle się czuje, jedni mniej, drudzy bardziej. Ja właśnie należę do tych drugich. Nic mi się nie chce, nie mam siły na nic i najchętniej bym z łóżka nie wychodził. Deprecha i brak sensu wszystkiego. Ja właśnie teraz przeżywam ciężkie dni, doła mam jak nie wiem.

Chociaż oczywiście nie można też wykluczać czegoś poważniejszego. Zobacz jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o nauke to dobrze miec plan. Napisz sobie czego w danym dniu bedziesz sie uczyc, jakie zagadnienie. Najlepiej robic jeden przedmiot dziennie.Trzeba wziac byka za rogi a nie pozwolic by cie problem przerosl. Zdasz to zdasz, nie to trudni ale dobrze miec swiadomosc ze robisz co mozesz by miec dobre oceny.
Dodatkowo radze zazywac witamine D 3, witamine slonca ktorego teraz brakuje oraz magnez. Na pewno pomoze.

Odnośnik do komentarza
Gość Matylda100

Może zacznij medytować,albo chodzić na jogę, kiedyś ćwiczyłam i fajnie mnie to uspokajało, albo tak jak większość pisze kup sobie te ziołowe tabletki, bo tez brałam je pare razy i zawsze byłam po nich spokojniejsza. I zobacz czy coś się zmieni, a jak nie to może po prostu wizyta u psychologa pomoże?

Odnośnik do komentarza

Czytałam gdzieś, że brak witamin z grupy B objawia się nerwowością i zmęczeniem - może w tym kierunku szukać pomocy? może to właśnie jakieś niedobory. Moja mama pamiętam miała taki okres, że "bez kija nie podchodź", mieliśmy jej dość. I jak zaczęła pić Biovital z witaminami właśnie i wyciągiem z głogu to powoli wróciła do normalności. Na szczęście zanim zdążyliśmy ją wysłać w kosmos :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...