Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z samotnością i strachem przed oznajmieniem rodzinie, że jestem gejem?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat jestem chłopakiem Przez ostantni okres w moim życiu przechodzę dziwny czas...czuje się gejem w szkole nie mam łatwo jestem wyzywany od pedałów nie podobają mi sie jak na razie dziewczyny w sumie nigdy mi się nie podobały Ale też nie wyobrażam sobie życia z chłopakiem mimo tego że nie mam nic do gejów I to nawet słodkie może nie tyle wyobrażam co niewyobrażam sobie reakcji rodziców I znajomych Dusze w sobie ten sekret czasami mam ochotę po prostu zniknąć czuje się samotny inny wyobcowany I porzucony

Odnośnik do komentarza

Drogi 13-latku, jesteś młodym chłopakiem, który powoli odkrywa swoją seksualność. Możliwe, że masz rację i rzeczywiście jesteś homoseksualistą. Pamiętaj jednak, że Twoja orientacja nie czyni Cię gorszym ani nie jest żadnym zaburzeniem. Jeśli potrzebujesz wsparcia, rozważ skorzystanie z pomocy psychologa/pedagoga szkolnego. Możesz też zadzwonić pod anonimowy telefon zaufania dla młodzieży nr 116 111. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość męskim okiem

Dzieciaku. Masz ledwo 13 lat. NIe spiesz sie z dramatyzowaniem i teatralnymi wyznaniami dla rodziny, na to jest o co najmniej kilka lat za wcześnie. Najpierw dorośnij, poskładaj się do kupy, ogarnij i wtedy dopiero urządzaj sobie coming-out. Aler najpierw dobrze to przemyśl bez zbędnej dramaturgii - pamiętaj, że stare powiedzenie, iż z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu ma głębokie korzenie i jest mądrością życiową.

p.s. gówniarze w tym wieku nagminnie wyzywają sie od pedałów. Tak było zawsze, jest i będzie nadal. Każdy facet doświadczył tego przynajmniej raz w szkole, niektórzy więcej razy. Tym akurat przejmowac się nie należy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...