Skocz do zawartości
Forum

Czy tu mogą być przyczyny anoreksji?


Gość Zuzanna212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 21 lat , od 16 roku życia zaczęła się u mnie mania na odchudzanie , nie podobałam się sobie , zawsze szukałam u siebie wady i mniej skupiałam się na zaletach. Nie miałam koleżanek , byłam tak zwanym kozłem ofiarnym , śmiali się ze mnie z jakiś wymyślonych powodów , nie miałam również żadnego wsparcia , klasa akceptowała to że byłam pośmiewiskiem i popychadłem. Kiedy siadałam na ławce , wszyscy stawali (szczególnie chłopaki) , było mi przykro , nikt nie chciał ze mną rozmawiać , na korytarzu siedziałam zawsze sama nawet nauczycielki nie chętnie ze mną rozmawiały. Nie wiem skąd to się u mnie wzięło ale nagle zaczęłam myśleć o tym żeby schudnąć i zaczęłam się odchudzać , na początku ograniczyłam jedzenie śniadania z autobusu przedstawiłam na rower , czułam się świetnie i powoli , powoli zaczęłam zmieniać różne diety na 800 kcal. Chudłam , i ciągle mi było mało , z choroby wyszłam na własną rękę , zaczęłam normalnie jeść ale było ciężko , miałam kompulsy i przytyłam parę kilo co jeszcze bardziej mnie zdołowało , do tego doszła depresja , nienawidziłam siebie bardziej , bywały takie dni że miałam dosyć samej siebie , trafiłam na pewnego chłopaka z którym lubiłam pisać ale gdy zobaczył moje zdjęcie z bikini to kazał mi schudnąć bo będę lepsza jako szczupła a jak wyznałam mu że mam problem to napisał żebym sobie włożyła palec do buzi i wyśmiał mnie że zmyślam. Jeszcze napisał że moja siostra jest ładniejsza ode mnie ;c . Zerwałam kontakt z tym chłopakiem bo zamiast mnie podnieść na duchu dołował mnie że do dziś przez to płaczę.(A sam miał problemy z tłuszczem na brzuchu) Nigdy nie miałam nadwagi ale moja waga była w normie. Dlaczego jestem dla siebie wrogiem a nie przyjacielem? Czasem jestem zmęczona byciem sobą :( . Czasem wszystko wraca i jestem tym ..........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...