Skocz do zawartości
Forum

Brak zainteresowań


Gość tripplesix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 17 lat i moim problemem jest kompletny brak zainteresowań, żyje od weekendu do weekendu kiedy to moge wyjść ze znajomymi na impreze, nie ucze się, ogólnie jestem strasznie leniwy i w tygodniu zazwyczaj siedze przy komputerze słuchając muzyki bez większego celu albo grając w gry. Jestem uznawany za osobe towarzyską i taki byłem do czasu, od jakiegoś czasu ciężej mi jest nawiązać z niektórymi jakąś sensowniejszą rozmowę, mam na myśli ludzi którzy są moimi znajomymi a nie przyjaciółmi. Zauważyłem też, że drżą mi dłonie. Dodam tylko, że kiedyś naprawdę dało sie ze mną spoko porozmawiać poza tym, że od zawsze byłem leniem i jakieś tam zainteresowania miałem. Co może być przyczyną takiego obrotu spraw?

Odnośnik do komentarza

Jeśli się nie rozwijasz, to się uwsteczniasz. Inni idą do przodu, a Ty stoisz w miejscu. Nic dziwnego, że trudniej nawiązać Ci sensowną rozmowę ze znajomymi, skoro nie masz zainteresowań. Nie masz tematów, na które mógłbyś porozmawiać. Poza tym, sam ograbisz się z możliwości spędzenia czasu w sposób ciekawy i twórczy. Zastanów się, co Cię interesuje i rozważ, czy nie zapisać się na jakieś zajęcia, warsztaty, dzięki którym mógłbyś rozwinąć swoje pasje. Wierzę, że jesteś ciekawym człowiekiem i znajdziesz swoją niszę, w której się odnajdziesz. Tego Ci życzę! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...