Skocz do zawartości
Forum

Opory przed całowaniem partnera palacza


Gość monika30lat

Rekomendowane odpowiedzi

Mój partner jest nałogowym palaczem, wypala paczkę lub półtora paczki papierosów dziennie, często w krótkich odstępach czasu. Nie mieszkamy jeszcze ze sobą, jesteśmy razem 5 miesięcy. Problemem jest to, ze ja mam jakąś nadwrażliwość na smak papierosów w jego ustach i zapach tych papierosów na ubraniu. Głupio mi aż, bo gdy mu o tym powiedziałam, to uznał, ze to jest przewrażliwienie, ze dym szybko się ulatnia i dziwi go, ze ja wciąż ten zapach na nim czuję. Nie mogę wymagać od niego, by po kazdym papierosie mył zęby, ponieważ wypala ich sporo. Skąd mój problem, jak pozbyć się tej nadwrażliwości? Aż mi wstyd za moje przewrażliwienie.

Odnośnik do komentarza

Wiele osób nie znosi zapachu czy dymu tytoniowego i nic na to nie poradzisz, facet ma okazję rzucić przy Tobie palenie,więc sprawę skieruj w tym kierunku i nie daj sobie wciskać przewrażliwienia.
Jak ew. zamieszkacie razem ,też będzie palił w mieszkaniu i znowu powie Ci ,że jesteś przewrażliwiona...

Żeby nie było...,ja nie jestem przewrażliwiona, Ty jesteś i tylko wielka miłość może Ci to przysłonić ;)

Niektórzy faceci nie znoszą palących kobiet, bo nie chcą całować się z popielniczką ,jak mówią.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ci to przeszkadza,to nie twoje wina,ani powód do tłumaczenia się. To osoba palaca powinna sie liczyć z tymi niepalacymi. Powiedz mu to wyraźnie i nie miej obiekcji, bo to jemu powinno byc wstyd a nie tobie.
Nie bój się ,że go zrazisz do siebie. Musisz myśleć też o swoim komforcie a nie tylko o jego. On musi zrozumieć, że albo ty albo papierosy. To nie jest błaha sprawa więc nie ustepuj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...