Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, kłopoty z pamięcią i brak równowagi po odstawieniu dopalaczy


Gość michaś77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michaś77

Witam , mam na imie Michał . mam prawie 19 lat. przez ok. rok czasu zazywalem dopalaczy w postaci proszku oraz palenia. wczesniej jako łepek wdychalem klej i rozpuszczalnik. nie biore od zamkniecia dopalaczy czyli prawie rok. przez ten czas palilem tylko marihuane i pilem alkohol.

chodzi mi o to ,ze z dnia na dzien trace chcec do zycia, bo nei jestem w stanie nic zrobic.
nie mam sily ,jestem ciagle zmeczony i spiacy. nawet od razu po przebudzeniu. mam strasznei glupie i ograniczone mysli. czuje jakbym cofal sie w rozwoju. trace na masie , bola mnie wszystkie stawy ,głowa, czesto miewam migreny. od jakiegos czasu hbardzo słąbo i widze , nawet nei potrafie tego okreslic jak, po prostu zle przez co czesto chce m isie wymiotowac. nie potrafie nic zapamietac, ani logicznie myslec, ciagle smieje sie z byle glupot i mowie sam do siebie. mam problemy z utrzymaniem rownowagi, z mową, . czuje sie jakbym byl lekko przeziebiony poprzez wrazliwe cialo. meczące kolatania serca , bezssenosc, dusznosci , czesto tez nie potrafie zlapac powietrza, lub tez przy zasypianiu czuje sie jakbym mial zaraz zapomniec ,ze mam oddychac i po prostu czuje jakbym odplywal ... chaotycznosc w myslach i mowie ,caly czas brakuje mi slow ktorych potrzebuej uzcy ,czuje ,ze po prostu jestem nikim. nie potrafie przedstawic czegokolwiek tak jakbym tego chcial. mam strasznie zmarnowaną twarz , opadniete kąciki ust, otepialy wzrok, wory pod oczami... czuje dziwne szmery w żołądku, napday zimna jak i ciepla.. NIE WIEM PO PROSTU CO MAM ZROBIC!!!
bylem na badaniu krwi i moczu, gdzie wszsytko podobno wyszlo dobrze, na badaniach neurologicznych powiedziano mi ,ze nie ma potrzeby zebym zostal na obserwacjjii.. a lekarz pierwszego kontaktu pwoeidizal ,ze mam sie udac do poradni zdrowia psychicznego i uzaleznien... boje sie ,ze jestem chory na cos powaznego.. i ze to nie odwracalne.
Proszę o Pomoc

Odnośnik do komentarza

Twoje objawy mogą sugerować depresję po odstawieniu narkotyków. Nie zwlekaj, tylko udaj się jak najszybciej do poradni zdrowia psychicznego i rozpocznij terapię psychiatryczną. Niestety, ale to co opisujesz to częsty skutek narkotyków, który wiele młodych ludzi lekceważy. Dlatego leczenie powinieneś zacząć jak najszybciej, aby Twój stan się nie pogorszył. Pamiętaj, że w przypadku uzależnienia, może być konieczne leczenie zamknięte. Jakkolwiek by nie było, powinieneś się zgodzić na proponowane leczenie, bo przecież zależy Ci, aby żyć bez problemów psychicznych i zdrowotnych, zwłaszcza, że masz dopiero 19 lat. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...