Skocz do zawartości
Forum

Tata zabrania mi się spotykać z chłopakiem


Gość AXMMAŁA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Agata mam 15 lat mam chłopaka który ma na imię Maciek, jest w moim wieku tata zabrania mi się z nim spotykac a ja już poprostu nie mam na to siły..jestem z Mackiem od tygodni i dwa dni temu powiedziałam o tym tacie, a i talk na marginesie nie mam mamy mam macohe która ciągle mnie dobija.. bo więc powiedziałam tacie że się spotykam z takim chłopakiem bo dostałam od niego 20 róż i wolałam powiedzieć zanim się sam dowie wiedziałam że będzie zły ale myślałam że zrozumie z moim poprzednim chłopakiem zabronił mi się spotykać bo miał 17 lat był o dwa lata starszy i tata uważał że chce mi zrobić krzywdę a zostawil mnie po roku bo stwierdził że on się męczy walcząc z moim tatą i tata miał dosc że poszedl do swojej kuratorki a ona stwierdziła że jestem za młoda na zwiazki ale jak już się tak upieram to dwa razy w tygodniu spotkania po godzinie mi wystarczą i było ciężko oczywiście widziałam się z nim częściej bo to dla mnie i niego przesada tata nikt nie wiedział a dwa dni temu powiedziałam mu o Macku i tata mi powiedział że mogę go zostawić już bo nie będę się nim spotykała poszłam zaplakana do pokoju i przyszła do mnie siostra pogadać po czym powiedziałam jej prawdę ona poszła do rodziców i powiedziała im jak się nazywa maciek i tego samego dnia tata napisal do macka kaząc mu się odemnie odczepic bo jak nie to tata odda mnie do jakiegoś ośrodka maciek z kultura odpisał mojemu tacie ale tata mu odpisał z agresja dowiedziałam się o tej rozmowie dzień później i to tak zabolalo bo no czuje się źle każdy podejmuje decyzje za mnie a ja czuje się nie szczesliwa i juz nie mam siły żeby nawet rano wstać do szkoły a jestem w 3 gim.. no i dzisiaj spotkałam się z mackiem na 20 min odprowadził mnie na trening i widzial nas kolega mojego taty jak go przytulilam i powiedział wieczorem tacie... i teraz tata przyszedł do mojego pokoju i powiedział że ma juz mnie serdecznie dość i niedługo idzie do pani kurator jej powiedzieć i jest mi mega źle bo nie umiem przestać płakać i czuje sie poprostu jak zero dla taty on by chciał żebym siedziała w domu i nic innego nie robiła jak pilnowała mojego młodszego brata a ja już poprostu mam dość od kilku dni po nocach płacze a moj tata udaje że tego nie widzi..:((

Odnośnik do komentarza

Kiedyś już była taka rozmowa.. u pani kurator... ona poparła tate powiedzialam że wiem że się martwi ale nie ma o co a on mi tylko zabronił spotykac się z moim byłym chłopakiem nie wiem co mam robić nie mam już na to wszystko siły a dziś maciek chce jeszcze dać mi jedną niespodzianke i nie wiem co mam zrobić zależy mi na nim bardzo ale nie chce żeby to wszystko zepsuło sie przez mojego tate... Mam metlik w głowie... doradzi ktoś? :((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...