Skocz do zawartości
Forum

Depresja


Lusiankaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem w związku od 1.5 roku z facetem o 15 lat starszym. Nie wiem dlaczego, ale on ma depresję. Przez to ja bardzo cierpię. Woli on siedzieć sam. Do mnie to przyjeżdża bardzo rzadko,chcę żebym to ja jeździła do niego, a kiedyś było zupełnie inaczej. Wpada raz w miesiącu w jakaś furię krzyczy, chcę być sam i zachowuje się bardzo źle w stosunku do mnie. Nie wiem co mam dalej robić. Gdy dzisiaj prosiłam go o pomoc przy remoncie pokoju. Odmówił mi i nie przyjechał. Denerwuje mnie to, że to mi zależy na nim, a ja odczuwam wrażenie, że ma mnie gdzieś. Nie wiem Co zrobić w tej sytacji? Kocham go nad życie. Ale on to ma gdzieś potrafi się nie odzywać tydzień nie odbiera i nie odpisuje na smsy. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

A wiec, aby postepowac z osoba chora na depresje, musisz miec edukacje, na czym depresja polega. On prawdopodobnie boi sie kontaktu z Toba bo ma depresje. Musi sobie z nia poradzic sam, bo jak widac, Ty nie umiesz mu pomoc. Proste. Swoja droga, ile masz lat? Tez flirtowalam ostatnio z facetem 15 lat starszym, jednak uwazam, ze nie jest to dobra rzecz, bo taki facet to jest inna bajka, inna psychika i wartosci i cele zyciowe.

Odnośnik do komentarza

Różnica wieku może nie mieć znaczenia. Mam 53 lata a czuję się na 30 (niedługo ludzie będą mieli 400 lat i będa wyglądac na 30). Moja koleżanka, z którą rozmawiam, ma 30 lat i dogadujemy się bardzo dobrze. To są jednak rzadkie przypadki gdy ktoś jest taki młody, trzeba miec lepsze DNA niz inni ludzie.

Natomiast w tym przypadku ten chłopak ma zaburzenia i raczej byłoby lepiej odpuścić kontakt z nim. Leczenie takich rzeczy jest bardzo trudne, jeśli on przejawia agresję, bo nie należy wyżywac się na bliskich osobach. Jeśli się tak robi to już jest skrajny brak przejawiania uczuć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...