Skocz do zawartości
Forum

Depresja, a praca


Gość Noshcholera

Rekomendowane odpowiedzi

Już od ponad roku zmagam się z depresją. Próbuję się leczyć na nfz ale wiadomo jak z tym jest.
Nie ułatwia to kariery zawodowej.
Co rusz zatrudniam się i po okresie próbnym jestem zwalniany.
Powoli kończą się oszczędności.

Najczęstrzymi powodami zwalniania mnie są: brak koncentracji (ciągle jestem senny i zmęczony),
problemy w komunikacji (jak mam gorszy dzień, w ogóle nie rozumiem co mówią do mnie ludzie, proszę o powtórzenie kilka razy, bo zwyczajnie nie rozumiem),
nieustanne pomyłki i błędy ( notorycznie zapominam o drobnych rzeczach, z pozoru nieistotnych ale się kumulują)

Nie wiem co robić dalej. Mam w głowie tylko słowa Seneki "Wolność jest zawsze w zasięgu ręki, wystarczy tylko obrócić nadgarstki".

Straciłem prawie wszystkich znajomych, a rodzina ciągle po mnie jeździ. Nie mam praktycznie żadnego wsparcia poza narzeczoną, ale nie mogę się na niej uwieszać.

Jakieś pomysły jak to przetrwać?

Odnośnik do komentarza

Posłuchaj...leczenie depresji,to jest bardzo ważny proces.
Trzeba trzymać się jednego lekarza i nie liczyć na Nfz tylko prywatnie,bo wizyta nie jesteś warta więcej niż zdrowie.
Oszczędzać , można na czym innym ,a nie na leczeniu
Leki trzeba przyjmować systematycznie ,o stałych porach i w ściśle określonych dawkach.
Ludzie często leczą się z doskoku. Raz biorą leki raz nie bo się skończyły, a na wizytę w poradni terminu nie ma
Prawidłowe leczenie ,spowoduje to ,że będziesz funkcjonował dobrze i z pracą nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...