Skocz do zawartości
Forum

jak odblokować drugą osobę


Gość dsafe

Rekomendowane odpowiedzi

No to idź do doświadczonego psychologa po instrukcje, idź realnie, bo nie otrzymasz prostej recepty z Internetu, chociaż tutaj każdy tak by chciał. Najlepiej żeby jeszcze tabletki wylatywały z drukarki i to od razu "dobre"! Potrzeba obszernej rozmowy, być może serii rozmów, być może wspólnej wizyty/wizyt z mężem u takiego psychologa, żebyście się wspólnie nauczyli czegoś dla Was nowego. A mąż Ciebie kocha?

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Sama nic nie zdziałasz. Według mnie powinnaś namówić męża na wizytę u psychologa. Powiem Ci na swoim przykładzie, mój mąż dostał wylewu - nagle z powodu problemów krążeniowych. Stan był dosyć poważny, ale mąż silny i młody, więc szybko doszedł do pełnej sprawności. Choroba jednak sprawiła, że stał się innym człowiekiem. Smutnym, bez energii do życia. Nie mogłam tak dłużej żyć... tęskniłam za jego prawdziwym ja. Udaliśmy się na terapię rodzinną do Poradni Salomon, gdzie otrzymaliśmy profesjonalną pomoc. Po kliku sesjach mąż zrozumiał, że to on musi się pozbierać i wziąć w garść. Dziś znowu cieszymy się sobą nawzajem :) Dziękujemy pani psycholog, która tak naprawdę uratowała nasze małżeństwo. Pomyśl o wizycie u specjalisty i daj Wam szansę na powrót do normalności. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...