Skocz do zawartości
Forum

Nerwica na tle religijnym


Gość Maciek12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i byłem radosnym chłopakiem z masą znajomych do czasu aż dostałem nerwicy natręctw. Zaczęło się banalnie od mycia rąk kilka razy. Niestety nie poszedłem w porę do psychologa i latami to się u mnie pogarszało. Jeszcze takie mycie rąk nie było złe aż do czasu na tle natręctw religijnym. Na początku miałem strach przed różnymi symbolami np krzyżem miałem wtedy bluźniercze myśli i bałem się że Bóg mnie ukarze. W sumie to przeszło wyjaśniono mi że to tylko moje myśli i nie mam się czego bać. Gorzej było gdy wszedł do tego wszystkiego szatan. Niestety strachu nadal nie potrafię się pozbyć. Kiedy przewijałem internet czasami natrafiłem np. na pentagram i nagadałem jakiś głupot bo myślałem że moje słowa będą silniejsze od myśli no ale wyszło jak wyszło. I teraz się bardzo boję że mnie coś opęta czy coś. :( Czy samym gadaniem do pentagramu można coś przywołać? Zniknęły natręctwa powtarzania poza tym strasznym strachem. Zna się ktoś na tym i chciałby mnie pocieszyć? :/ Jedyne czego potrzebuję to wyjaśnienia że nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

~Maciek12345
Czyli jak powiem coś do pentagramu to to się nie stanie? :/ Eh natręctwa pokroju sprawdzania czy są drzwi zamknięte były łatwiejsze ;)

Absolutnie nic.
To twory myślowe o charakterze lękowym doprowadzają Pana do autoobsesji ...

Każda z istot ,która idealnie dopasowuje się do wibracji duszy,emituje i przyjmuje specyficzne promieniowanie
elektromagnetyczne ,które składają się na obraz ludzkiej indywidualności...
W zależności od kierunku psychiczego,komórki stymulowane są i bombardowane przez strumień własnych interesów,
przyjemności,które mogą promować zdrowie lub być żródłem nierównowagi.

Choroby psychiczne,a wśród nich te występujące z wysoką częstotliwością ,to choroby ,auto-obsesyjne,obsesyjne i
opętańcze,które nadal są zmorą ludzkości,liczba osób z tymi przypadłościami jest większa niż nam się zdaje.
Reinkarnacja to klucz ,który wyjaśnia tą zagadkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...