Skocz do zawartości
Forum

Czy zamykanie się w pokoju może świadczyć o depresji?


Gość M...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś miesiąca borykam się z problemami na tle psychicznym. Wydaje mi się że mogę mieć depresje, robiłam test Becka wykazał 24 punkty. Byłam osoba bardzo wesołą, otwartą i towarzyską ale ostatnio chodzę zamknięta w sobie, nie uśmiecham się. Jak wracam do domu zamykam się w pokoju i wychodzę z niego tylko po to by iść się najeść umyć itd. Chodzę po domu jak cień żeby nikt mi nie zadawał pytań. Często płaczę chciałabym aby ktoś mi pomógł ale boję się powiedzieć rodzicom.

Odnośnik do komentarza

Nie masz czego sie bac by porozmawiac z rodzicami. Oni bardzo by chcieli wiedziec co sie z toba dzieje dzisiaj wiele osob tego nie zauwaza poniewaz kazdy jest zabiegany lub poprostu mysli , ze wszystko w domu jest dobrze. To moze byc depresja... pozniej mozesz miec zle mysli i sobie nie poradzic... powiedz o tym mamie czy tacie nawet zacznij plakac jezeli az tak ci jest zle wygadaj im sie i powiec mniej wiecej co cie dreczy. Nie mozesz tak zostac. Chcialabym z toba pogadac jakos ..nawet przez tel bo ja mam podobny problem i wiele innych ktorych juz nie zalatwie poniewaz nie mialam rodzicow a dom dziecka i rozstanie z rodzenstwem brak kogos bliskiego sprawily ze do teraz majac23 lata jestem caly czas w dolku... Masz rodzicow ktorzy sa twoimi prawdziwymi przyjaciolmi.. jeszcze dzisiaj im opowiec co sie z toba dzieje. Prosze nie zapomnij o tym. Czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...