Skocz do zawartości
Forum

Zwiazek w miejscu, ciagly kontakt z ex chlopakiem


Gość Julcia222

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam z chlopakiem ponad 3 lata. Od tak ponad roku wiele sie miedzy nami zmienilo. Tzn klocilismy sie, robilismy rozne niefajne rzeczy sobie nawzajem. Ale kochamy sie. Wiem, ze on naprawde mnie kocha. Ale nie umie tego pokazać.
Ostatnio po klotni rozmawialismy i powiedzjalam mu co mnie denerwuje.
Powiedzialam, xr nasz zwiazek stoi w miejscu i nic sie w nim nie zanosi. Ze ta relacja usycha. Ze w jego slowach nigdy nie ma "my".
Uwierzcie mi, nie chodzi o to zeby ciagle byly fajerwerki. Nie oczekuje ze bedzie taki jak na poczatku. Nie chodzi nawet o rutyne.
Ale o to, ze od trzech lat ciagle spotykamy die w tym zamym parku, nie zanosi sie zeby zamieszkac razem, żeby pojechac gdzies razem na wakacje, na weekend... On nawet nie ma tego w planach. On nic konkretnego nie planuje w swoim zyciu.
Rzadko slyszalam cokolwiek milego od niego. Od czasu tylko " kocham " ale to naprawde rzadko.

Po prostu znudzilo mnie taki zwiazek bo jest bez zadnych perspektyw. Nawet juz na randki nie chodzimy bo " po co". Dzialaly klotnie bo wtedy sie chwile staral ale do czasu. Teraz on " rozklada rece".

A czepiam sie o to ciągle bo mial kiedys dziewczyne, ktora bardzo kochal, z ktora mieszkal i nawet zie jej oświadczył po 1,5 roku... Ale im nie wyszlo szybko po tych oswiadczynach i od tamtej pory uwarza, ze nie warto sie starac bo i tak nic nie wychodzi.
.niby ja bylam najlepsza dziewczyna, ze to, ze xaje mi odejsc tylko zle swiadczy o nim itp ale nie zamierza sie postarac bo " nie umie".

Ale kolejna kwestia. Dalej chce miec ze mna kontakt. Chociaz " gdybym znalazla sobie kogos to by sie zalamal"- tak mowi. Ale ciągle pisze, opowiada Co tam itp. Nie chce zakonczyc znajomości. Nawet pisze ze kocha i ze mysli o mnie i ze jestem najwazniejsza osoba w jego zyciu.

Co ja mam robic? Chcialabym z nim byv ale jezeli on tez by wlozyl cos w ten zwiazek i zeby ten zwiazek znow nie wygladal jak wygladal... Mam 25 lata a on 26

Odnośnik do komentarza

Ty tak opowiadasz o swoim związku, nie zwiazku jakbyś sama nie miala należycie emocjonalnego stosunku.
"Wiem, ze on naprawde mnie kocha. Ale nie umie tego pokazać. "

Niby fajnie,że masz chłopaka, ale tak wogóle to on jest nijaki, bez polotu, bez pomysłu na zycie, jakim mnie Panie Boże stworzyłeś takim mnie masz. I straciłas z nim 3 lata życia i po prawdzie nie wiesz co robić. Widzisz, że on może przez cale życie byc tak nijaki i nudny, że tylko sie z nim kłocić i robić na zlość ,to przez chwilę są choć jakieś emocje.
Z drugiej strony, znasz go i wiesz na czym stoisz. Nie wiesz co bedzie jak się naprawdę z nim rozstaniesz, kogo spotkasz, czy wogóle ten natepny bedzie lepszy od tego i co Ty masz z tym zrobić.

Nic .Usiąść i pomysleć, szczerze sobie ze sobą pogadać.
Jesli go kocham i akceptuje to z nim zostaję. Zostaję i biore sprawy w swoje ręce. Nie kłocę się z nim tylko we wzglednie miłej atmosferze przeprowadzam to, co uważam za stosowne.On jest taki, jak piszesz ciapowaty,że da sie spokojnie poprowadzić. Nie wysłuchujesz czy u niego jest "my" i nie deliberujesz. U Ciebie jest "my" i zarzadzasz co uwazasz. Chcesz mieć status narzeczonej to idziecie na spacer do jubilera i wypatrujesz jakis ładny drobiazg i sugerujesz,że z takiego byłabyś zadowolona. Potem wypytujesz ustalając,że ładnie bedzie jak zaręczyny bedą np w najbliższe święta a slub np...
Innego razu snujesz opowieści, gdzie bedziecie mieszkac, jak sobie wyobrazasz Wasz dom, ile bedziecie miec dzieci. Powinien dac sie poprowadzić i pewnie całe życie bedziesz planowala za Was oboje.
Jesli bym sie myliła to i tak nie stracisz, bo on przestraszony wizją powaznego zycia bedzie chciał uciec, to niech ucieka, bo przeciez w tej chwili pożytku z niego wielkiego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...