Skocz do zawartości
Forum

Duży problem


LoserOrDead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam duży problem, pomimo tego że od 12 roku życia czyli 3 lata po tym jak ojciec zdradził matke i się rozstali (nie mam z nim kontaktu ale to mniejsza), nie posiadam czegoś takiego jak uczucia, przez matke.
Zero prywatności, zero zainteresowania (Wchodzi tylko po to by mnie wkurzać, lub po kase), mam 21 lat i 2 miesiące temu dostałem od niej komunikat że już nie jestem jej synem, że ja to śmieć, zebym poszedł pod tory i sie walnął pod pociąg... Otóż dlaczego? A to dlatego że bez powodu widocznie po tym jak alimenty przestała dostawać nie jestem jej potrzebny. dziś oświadczyła że mam czas (6 dni) na wyprowadzke (a raczej w jej języku bym wypie**alał).
Jej słowami ze ja śmieć się nie przejmuje, jedyne co to kolega polecił bym tu napisał o swoich problemach, ze niby nerwica albo depresja. No i że niby będzie gorzej, a raczej będzie bo zarabiam 13brutto/h i nie ma tanich mieszkań na wynajem w okolicy (cała wypłata by poszła i nie miałbym na jedzenie), dziewczyny nie mam ponieważ jestem introwertykiem, koledzy mają własne zycie i mieszkają u rodziców (mają na szczęscie ich normalni), przy okazji mam też inne pytanie wiem ze nie te forum ale czy jakiś urząd pomaga w znalezieniu mieszkania?

Odnośnik do komentarza

Na razie wynajmij pokój, będzie taniej. Czasem szukają też kogoś, do wspólnego wynajmu pokoju, jest jeszcze taniej. To na początek.
Poszukaj też lepiej płatnej pracy, ale nie spiesz się, a coś znajdziesz.

Matka cię wyrzuca z mieszkania, ale czy to nie jest wasze wspólne mieszkanie?
Czy nie masz do niego żadnych praw? Bo jeśli to wasze wspólne, to możesz jej się postawić i zostać tam.
Inna sprawa, że przy takiej matce, to lepiej już żyć samemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...