Skocz do zawartości
Forum

Emocje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i pewien problem
Mianowicie nie potrafię zapanować nad emocjami. Na wszystko reaguje płaczem, krzykiem i gniewem. Często wdaje się w konflikty, jestem rozdrażniona, wszystko mi nie pasuje,bardzo szybko i często zmienia mi się nastrój, czuje przygnębienie, brak własnej wartości. Każdy nawet najmniejszy problem mnie przytłacza i jeżeli ktoś próbuje mi pomoc wpadam w szał, krzyczę, rzucam wyzwiskami, a po chwili to ustaje i jest wszystko w porządku. Często słyszę „nie widzisz jak Ty się zachowujesz, z Tobą nie da się rozmawiać”, przez to czuje ze tracę ludzi na których mi bardzo zależy. To samo przychodzi i odchodzi. Bardzo proszę o rady

Odnośnik do komentarza

Owszem możesz zacząć od psychologa, ale oni też lubią lekceważyć problemy nastolatków, zawezajac wszystko do okresu dojrzewania. U ciebie jest inaczej i nie daj się zbyć.
Myśle,że jeśli poważnie porozmawiala byś z mamą,to nie powinna cię zostawić z tym problemem.
Przecież konsultacja ,lekarska nikomu nie zaszkodzila, a wręcz przeciwnie. Warto spróbować, rodzice są od tego,żeby pomagać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...