Skocz do zawartości
Forum

Jak się zachować po informacji o zdradzie taty?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem młodą osobą i właśnie dowiedziałam się o zdradzie taty. W dalszym ciągu nie mogę tego pojąć i nie wiem co mam robic. Z jednej strony nie mogę udawać, że nic się nie stało, a z drugiej, boję się, że jeśli powiem o tym mamie to przyczynie się do ich rozstania. A może powinnam porozmawiać o tym z tatą, tylko czy to coś da, jeśli jest po fakcie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ,dowiedziałaś się, a to nie graniczy z pewnością, jeśli by nawet, to ktoś podrzucił Ci gorący kartofel, bo ta wiedza tylko Cię niepotrzebnie obciąża , a nic nie możesz zrobić , tym bardziej ,że jest po fakcie.
Po drugie nic nie musisz z tą wiedzą zrobić , niestety musisz udawać ,że nic się nie stało, dla dobra rodziny ,ktoś nie na darmo wymyślił powiedzenie ,co oczy nie widzą, sercu nie żal..., nie ma tu sensu rozmowa z tatą czy mamą.
Nie wiem ile masz lat ,ale możesz przy okazji, wejść na temat zdrad, zapytać np tatę ,czy byłby zdolny zdradzić mamę, jego reakcja dużo Ci powie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ja mam inne zdanie. Myślę,że rozmowa z tatą ma sensu z dwóch powodów.
Po pierwsze.. dowiesz się ,czy to prawda,czy plotka. Chociaż ojciec może zaprzeczać,nawet jeśli to prawda....ale
Po drugie..taka rozmowa uswiadomi ojcu ,że skoro ty się dowiedziałas tzn, że żona też wkrótce może się dowiedzieć.
Co to da ? Ano da to, że jeśli nawet doszło do zdrady, to być może był to jednorazowy incydent i więcej się nie powtórzy,bo ojciec wycofa się z tej relacji, przez wzgląd na ciebie.
Pewnie da ci też słowo,że więcej się tak nie zachowa.
Nie wiem, jak układa się małżeństwo twoich rodziców. Może ta zdrada,to przypadek,a może objaw większego kryzysu.
Tak czy inaczej, twoja rozmowa z tatą na ten temat,może zapobiec, niekorzystnemu rozwojowi wypadków w przyszłości.
Miejmy taka nadzieję.
Aha...przed mama trzymaj język za zębami, bo nic nie naprawisz, a możesz popsuć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...