Skocz do zawartości
Forum

Czy jest dalej nadzieja na ten zwiazek


Gość Kasiek94

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Chciałabym opini mężczyzn i kobiet usmiech.gif
Byłam z moim chłopakiem 3 lata . Był ode mnie starszy o 10 lat i ma dziecko . Od jakiegoś czasu w ogóle nam się nie układało. Wyprowadziłam się od niego aczkolwiek cały czas kontakt mieliśmy . Spotykaliśmy się i większość czasu zachowywalismy się jak para. Niestety dawaj mi nie pewne znaki . Mówił że musimy zamieszkać razem a potem odpychal mówiąc że nigdy razem nie moglibyśmy być . I historia się często powtarzała.. bardzo mnie to bolało iż nie miałam stabilność . Jak już się na nowo angazowalam znowu mnie odpychal. Tylko on i jego problemy się liczyły moje były gdzieś na szarym końcu . Chodzi o to że wyjechał na jakiś czas i pisaliśmy ze sobą . Było normalnie za jakiś czas miał wrócić . Niestety następna kłótnia .. sądzę że z kimś pisze i układ w życie a mnie miał w sumie do czasu dopóki nikt się nie znalazł. Okłamał mnie również skąd zna dziewczynę o której ja się dowiedziałam . Niestety prawda była inna. Może mam paranoje Ale dalej go kocham i sama niewiem dlaczego jest mi tak ciężko zapomnieć. Powiedział że życzy mi szczęścia w miłości żebym kogoś znalazła że on mnie nie zrani i dopóki kogoś nie znajdę on również nie będzie się pokazywał z kimś jak pozna żeby mnie nie ranić .. Mówił że jeszcze nigdy nikogo nie kochał a mnie kochał aż za bardzo .. nie mamy kontaktu 3 dzień . Chociaż takie przerwy już mieliśmy . Zero kontaktu a ja jak głupia nawet tygodnia nie umiałam wytrzymać żeby nie napisać .. teraz się nie odzywamy sądziłam że całkiem zapomniał i układa z kimś nowym. Aczkolwiek dzisiaj dodałam zdjęcie które po 24 godzinach wygasa i widzę że sprawdził mnie iż mi się wyświetliło chociaż nawet nie ma mnie w znajomych .. Czy to co kolwiek oznacza ? Wiem że może brzmieć to dziecinnie . Ale chciałabym poznać wasze opinie . Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chłopak nie chce się zaangażować, zwodzi Cię i istnieje ryzyko, że poznał już nową dziewczynę, to najlepiej będzie, jak się wycofasz. Wiem, że trudno z dnia na dzień zapomnieć o partnerze, z którym było się przez 3 lata. Nie pisz jednak do niego, nie dzwoń, nie narzucaj się. Nie ma sensu. Przedłużasz tylko swoje cierpienie. Daj sobie czas, by przeżyć wszystkie negatywne emocje związane z rozstaniem i uwierz, że w końcu spotkasz kogoś, kto odwzajemni Twoje uczucia. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Niby takie proste a zarazem trudne . Niewiem czy kogokolwiek mam to są moje podejrzenia . Jest cały czas dostępny w miejscach których czasami był . Sądzę że kogoś poznał . Rzecz w tym że mówił zawsze jak ja byłam jego pierwsza prawdziwa miłością . Że kochał nad życie i dalej nie wie sam co to jest . Ale fakt ranil mnie nie raz. Mówi że on widzisz jak bardzo się nacierpialam walcząc o nasz związek . Ale co z tego . Ja jestem chwilę na niego zła potem jak głupia się odzywam a on w między czasie szuka pewnie tego ideału. Nigdy nie mieliśmy dłuższej przerwy bez rozmów niż 5 dni. Czy mogło by coś pomóc jak bym faktycznie się odcięła na dłuższy czas ? Czy to tylko go jeszcze bardziej odepchnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...