Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza zmiana zachowania i myśli samobójcze?


Gość A...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i od lipca się zmieniłam. Stałam się agresywna dla równowniesnikow bo wszystko mnie denerwuje, w szkole niby jest okej ale po to koszmar. Czuje się jakbym była sama i stałam się niepotrzebna. Żeby się cieszyć zaczęłam pic codziennie piwa i dzisiaj sie nacpalam (bylam uzależniona) Od jakiegoś czasu mam myśli samobójcze i zaczęłam się ciąć. Wczoraj chciałam podciąć żyły ale nie chciałam żeby mama mnie znalazła. Nie boje się bólu, naprawdę nie chce już żyć. Mam dość tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór .

Samobójstwo zawsze przynosi tragiczne skutki dla ducha ,ponieważ życie jest nieuniknione i nikt nie może umrzeć przed czasem.
Każde samobójstwo przynosi bardzo poważne konsekwencje .
Samobójca w następnym życiu może odrodzić się w opłakanym stanie (fizycznym i psychicznym)jego zaburzenia zwiększą się na miarę oddziaływania perispiritu na ciało,czasami występuje to tuż po urodzeniu.
Strzał w serce ,doprowadzi do choroby organu ,który widoczny już będzie w stanie prenatalnym.
U człowieka przejechanego przez pociąg nastąpi zwolnienie wibracyjne perispiritu,ma to związek z tym,że uraz został wywołany gwałtownie,stąd w fizycznym ciele pojawi się odrętwienie,porażenie mięśni,nerwów,rdzenia kręgowego i gróczołów mózgu.
W następnym wcieleniu pojawią się nieodwracalne tendencje do paraliżu,demencji,niedorozwoju umysłowego itd.
Strzał w narząd słuchu (ucho) spowoduje głuchotę,nowotwór lub zaburzenia mózgu,ponadto to ,co cytowalismy w poprzednim akapicie,możliwa ślepota,ponieważ poprzez samobójstwo został uszkodzony mózg.
Móżg ciała duchowego doznał głebokich efektów poprzez system wibracji elektromagnetycznych.
Otrucie doprowadzi do chorób aparatu trawienia,zaburzeń układu krążenia,dyspesji nerwowej itp.

Doznania w świecie duchów po odebraniu sobie fizycznego życia;

..Ludzki język jest za ubogi,aby w pierwszych godzinach odcielśnienia zdefiniować niepojęte wrażenia zaniczyszczające ,,JA,, samobójcy.
Odczucia wspinają się oraz powiększają przekształcając w zaburzenia o stanie wibracyjnym i psychicznym ,których człowiek nie może zrozumieć...
Zrozumieć i , z dokładną precyzją powiedzieć,jak wielkim dramatem dla ducha jest samobójstwo ,może tylko inny duch,którego cierpienie paliło się w tym samym bólu.
W tych pierwszych godzinach stoi on nad przepaścią,którą sam sobie stworzył i się w nią rzucił.Stanowi to jedynie preludium do diabolicznej symfonii.Ten dramatyczny czyn będzie zobowiązany interpretować według logicznych zasad naturalnych,które złamał.
Samobójca,wpół nieprzytomny,dręczony,boleśnie zdezorientowany,jego niezdolne i rozproszone miliony włókien psychicznych z wielkim impaktem dają mu zrozumienie o dramtycznym wydarzeniu.
Absurdalność w rozsypce kręci się wokół niego,dotykając jego postrzeganie przez dręczące wybuchy mieszanych uczuć.
Jest zagubiony w pustce...Kuli się ,czuje przerażającą głębie błędu o który się rozbił.W depresji unicestwienia widzi,że przkroczył granice działań,które zostały mu dane.Ten traumatyzm ,psychiczny wstrząs będzie musiał być kompensowany,będzie to droga cierni i łez,dekady trudnych doświadczeń (reinkarnacja) ,aż powróci na tory naturalnego postępu...

Odnośnik do komentarza

Pilnie potrzebujesz pomocy. Dlaczego do nikogo z tym się nie zwrocisz ? Myśli samobójcze, wahania nastrojów,agresja...to nie są normalne stany. Do tego uzależnienie w wywiadzie.
Popros mamę żeby poszła z tobą do psychiatry,bo to konieczne.
Nie zwlekaj bo będzie tylko gorzej. Jesteś b młoda...nie marnuj życia,tylko zacznij się leczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...