Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego trudno utrzymywać relacje z zajętymi mężczyznami ?


Gość Divera

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestes osoba kochliwa to taka znajomosc moze spowodowac pewne... problemy, mowie to o zakochaniu sie. Dotyczy to szczegolnie kobiet nie bedacych w zwiazku, zas z drugiej strony nikt ci nie zabranua zawierania nowych znajomosci, po prostu trzeba byc... podwojnie ostroznym :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm... ostanio ogladalam filmik u takiej dziewczyny, miala dokladnie to samo. Z mojego punktu widzenia wyglada to tak jakby sie bali utrzynywac z toba znajomosc ze wzgledu na seoja sympatie, wiesz "Jeszcze moja mnie rzuci bo z toba rozmawiam ect". Ale osobiscie uwazam ze to tez lekka przesada *wzdycha* mialam podobnie, mysle tez ze to moze byc spowodowane tym ze jestes ich takim... przystankiem na ktorym sie ucza? Ale bardziej podejrzewam opcje pierwsza czyli ze sie boja. Nie martw sie, tak czasamu bywa i trzeba sue po prostu pogodzic...

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Meżczyźni to takie stworzenia ktore w genach maja oszukiwanie, klamstwa i zdrady. Dlatego na poczatek zwiazku nie nalezy dac sobie wejsc na glowe. Facet musi wiedziec, ze to my kierujemy zwiazkiem i to my ustalamy reguly. Aby nie bylo ze jestesmy despotyczne, dajmy mu czasami podjac jakas decyzje, ale oczywiscie malo wazna
Jesli facet zrobi cos wbrew naszej woli to od razu foch i jak sie nie odzywamy dluzszy czas do niego to na pewno wroci skruszony do nas
Pamietajcie mezczyzne nalezy sobie wychowac i od poczatku pokazywac ze to my rzadzimy a jak nie to foch i po sprawie

Przeglądanie telefonów, maili oczywiście dyskretnie np pod pretekstem przeglądnięcia zdjęć z komórki pozwolą nam sprawdzać co on robi. Jak wyjdzie gdzieś z kolegami robić mu wyrzuty sumienia, że z nami nie wychodzi, że zmienił się, że się na nim zawiodło itd. Kompilacja tych zachowań powinna być różna by się facet nie zorientował w naszych gierkach. Należy cały czas porównywać się do swoich koleżanek, które to są "traktowane jak księżniczki" przez swoich mężczyzn z klasą ( koniecznie należy zaznaczyć to słowo klasa !! )
Uwierzcie mi, że po tym wszystkim facet będzie całkowicie od nas zależny i nie wejdzie nam na głowę a to my będziemy rządzić w związku. Bo przecież zawsze ktoś ma dominującą pozycję. Jeśli nie chcecie być na dole to musicie zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane

Odnośnik do komentarza

Podziwiam za te rady, ale jakos nie jestem calkowicie przekonana, owszem trzeba pamietac aby nie dac sie calkowicie zdominowac oraz zeby partner nie wchodzil nam na glowe, mimo wszystko uwazam ze zwiazek powienien oparty byc na zaufaniu i wzajemnej pomocy. Proba calkowitego osaczenia i kontroli mezczyzny nie przyniesie dobrych skutkow, rowniez nie kazda kobieta chce miec faceta "pupilka". Trzeba pamietac, ze taki mezczyzna rowniez moze sie poczuc urazony, co spowodowac moze zakonczenie zwiazku, a wtedy juz nawet foch nje pomoze :/

Odnośnik do komentarza

Zajęty mężczyzna ,o ile jest zajęty szczęsliwie a nie ma charakteru bawidamka, to nie ma ani czasu ani potrzeby utrzymywania kontaktu z byłymi koleżankami. Ileś jego wolnego czasu zajmują koledzy ( wspólne oglądanie meczy, wypad na trening itp) a większośc dama jego serca. I jeszcze o ile czas nie jest poświęcany tylko jej, jego przyjaciołom płci męskiej to w ostateczności może być spędzany w parach i to najczęsciej z tych par kobiety to sa psiapsiólki jego dziewczyny( tym ona bardziej wierzy, że nie będą czyhać na jej partnera, bo mają swojego ,a ponadto zna je od podszewki i wie, ktora jest lojalna a na która trzeba uważać) .

O ile nie jesteś kolegą, nie jesteś psipsiólką jego dziewczyny to tez możesz powoli zapominać, że miałaś za kumpla danego kolegę.

Tak się jakoś w życiu uklada i trzeba to przełknąc, bo przecież z koniem nikt kopał się nie będzie,

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz jest prosta, dla swietego spokoju.
Zadna kobieta nie chce sie dzielic swoim facetem, a jakies pogawedki z kolezanka moga budzic podejrzenia. Wiec bedzie o swojego faceta zazdrosna i bedzie robic mu awantury. Faceci lubia swiety spokoj, wiec aby go miec wola zrezygnowac z przyjazni. O ile sa szczesliwi w zwiazkach.
Co do opinii Mahometki powyzej, ja nie jestem mezczyzna ale od takiej kontrolujacej baby bym wiala gdzie pieprz rosnie i wcale nie ogladala sie za siebie. Chyba tylko by sprawdzic czy mnie nie dogania.
Taka kontrola oznacza ze problem jest powazny a zwiazek sie konczy. Brak w nim wolnosci i zaufania. Ja bym nie umiala zyc w takim zwiazku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...