Skocz do zawartości
Forum

Boję się dosłownie wszystkiego


Gość Dawid699

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Dawid mam 27 lat. Od dzieciństwa borykam się z wieloma problemami. Kiedy miałem 10-11 lat zaczynaly nachodzic mnie napady krzyku i placzu. Rodzice jak i lekarz pytali co jest tego powodem , ja natomiast nie potrafiłem opowiedzieć co się dzieje. W nocy bywały takie koszmary że budziłem się z gorączką i krzykiem. Stwierdzono padaczkę potyliczna jeśli dobrze pamiętam. Brałem tabletki i po jakimś czasie uznano że jestem zdrowy. Owszem był o lepiej chociaż gdzies tam jeszcze czułem jakieś obawy. Minęło parę lat. Od kilku lat narastaja w mojej głowie różne lęki. Nie mogę wyjść do żadnego wielkiego sklepu, miasta, teraz już nawet nie mogę popatrzeć w niebo bo moje ciało chwyta paraliż. Począwszy od nóg z waty po mocny ucisk w głowie. Tym razem stwierdzono u mnie agorafobie. Dostałem leki Ale niestety nie działają i nie mogę wyjść z tej choroby. Do tego mam bardzo silne lęki przed swoim życiem, przed życiem mojego syna. Ostatni umarł młody facet bo miał tętniaka i jak się o tym dowiedziałem od razu myślałem o Tym że ja też mogę mieć coś takiego i skończyć tak samo. Przez to wszystko mam nienaturalne ruchy, rujnuje mi to życie w pracy jak i życie pruwatne. Nie mogę z żoną pojechać swobodnie na zakupy bo po postu boje się przestrzeni. Dodam że w ostatnim roku miałem dwie operacje kręgosłupa i obecnie mam dwa implanty Ale to chyba nie ma nic wspólnego z lękami . Dodam również że moja babcia jak i mama cierpią na podobne problemy. Jak dalej żyć? Czuje że jest coraz gorzej i izoluje się od tego świata.

Odnośnik do komentarza

A czy próbowałes zmiany leków na inne.? Poddales się kiedykolwiek jakiejś terapii.? Jeśli nie to pora bardziej intensywnie zadbać o leczenie,bo samo nie przejdzie.
Walka z fobiami i lekami ,nie jest ,ani prosta, ani łatwa ,ale nie jest też nieniemozliwa. Warto spróbować,bo nie masz nic do stracenia a wiele do zyskania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...