Skocz do zawartości
Forum

Jak pokonać problemy z zapamiętywaniem?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Damian i mam 16 lat. Moim problem jest to że mam straszną pustkę w głowie i kłopot z zapiamiętywaniem. Zaczęło się to na początku roku szkolnego a nigdy wcześniej tak nie miałem i nie było żadnych problemów zapamiętywaniem. Dla przykładu dzisiaj nie mogłem rozwiązać zadania które rok temu zrobiłbym bez problemu, po prostu była pustka.Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Damianie, podane przez Ciebie informacje nie są wystarczające, aby postawić diagnozę. Tego typu objawy mogą być konsekwencją zwiększonego stresu, przemęczenia, niewysypiania się itd., jak i mieć poważniejsze przyczyny - np. zmiany w mózgu. Należałoby skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który zaleciłby odpowiednie postępowanie, po zrobieniu wywiadu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

To może być nic takiego ,chociaż dla uczonych się młodych ludzi,sprawna pamięć jest rzeczą istotną. Jeśli jednak ,nie ma widocznego powodu,dla którego nagle jakas z funkcji psychicznych ,pogarsza się,to może być sygnałem,że coś zaczyna się dziać z nasza głową.
Musisz obserwować, co takiego jeszcze zaczyna być dla ciebie problemem,choć wcześniej nie było.
Jeśli niepokojące objawy ,będą się utrzymywać,to wizyta u lekarza ..jak najbardziej konieczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...