Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać myśleć o śmierci?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 13 lat i jestem chłopcem. Od kilku lat zadręczam się myślami o śmierci, strasznie się tego boję. Czasami mi to nie daje spać. Przez jakiś czas nie myślałem o tym, ale to wróciło. Próbowałem o tym rozmawiać z mamą i z babcią. Tłumaczyły to tak, że to czeka każdego ale mnie zostało jeszcze dużo czasu. Jednak te natrętne myśli mi nie dają spokoju. Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry .

Człowiekowi trudno jest porozumieć się z zaświatami. Na ten temat toczą się dyskusje i spory. Jedni stawiają ten świat w świetle negatywnym, inni w pozytywnym. Badaniem życia ducha zajmuje się spirytyzm.
Myślę,że jednym z najlepszych sposobów ,aby przestać obawiać się śmieci jest poznanie literatury spirytystycznej ,która na pewno rozwieje Twoje obawy.
Jednym z największych dzieł ,które czytałem,a które w dość prosty i logiczny sposób tłumaczy fenomen śmierci ,co nas czeka kiedy opuścimy fizyczne ciało,jak również dlaczego cierpimy na Ziemi i wiele innych pytań,które ludzkośc zadaje sobie od setek lat ,to
,,Księga Duchów,,Allana Kardeca

Tymaczasem zapraszam na krótki film,który miejmy nadzieje chociaż wstępnie obali Twoje obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...