Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie


Gość Paulina2607

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina2607

Rozstałam się z chłopakiem. Jakies 2 mieisace temu ..nie było między nami najlepiej w ostatnich miesiącach naszego 1.5 zwiazku.Zdalismy sobie sprawę ze winę ponoszą obie strony a on twierdzi ze się odkochał ....jakby tego było mało stwierdził ze mamy zostać „przyjaciółmi „ chciał się spotykać w każdy weekend całował się ze mną .. pisał codziennie smsy był zazdrosny na widok mój z innym ale jak przyszło co do czego to twierdził ze mnie tylko lubi... ja oczywiście go kochałam ten cały czas podczas „ przyjaźni” po zwiazku ,. Czy ktoś może mi powiedzieć co się stało? Napisałam mu ze mnie to boli i muszę zerwac kontakt zupełnie bynajmniej narazie aż mi resztki uczuć do niego miną... co mam o tym myśleć ? Odezwie się jeszcze do mnie ? Jest szansa ze zatęskni ? (Dodam tylko ze rozstaliśmy się w zgodzie )

Odnośnik do komentarza

Nie polecam przyjaźni po zakończeniu związku, tym bardziej, że jesteście młodymi osobami, a Twoje uczucia do partnera jeszcze nie wygasły. Poza tym, sama zauważyłaś, że chłopakowi trudno ustalić granice, gdzie kończy się miłość, a gdzie zaczyna przyjaźń, stąd pocałunki, intymność. Jeśli zakończyliście związek, nie spotykajcie się tak intensywnie i nie pozwalajcie sobie na czułości pod swoim adresem. Niech Wasza relacja będzie klarowna. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...