Skocz do zawartości
Forum

Problem z snem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na imie Patryk mam 21 lat na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie mam pojęcia czy dobrze umieściłem post.

Nie wiem od czego zacząć by się nie rozpisywać problem mój polega na tym że strasznie boje się iść spać może nie to że panicznie lub coś ale nie potrafię zasnąć. Problem pojawił się od dziecka wydaje mi się.Problem ten ujawnia się tak że podczas pójścia spać nie chce żeby to zabrzmiało głupio ale się nakręcam. Dziwne troszkę nie ? nakręcam się w myślach które dotyczą mojego dzieciństwa bardzo złego dzieciństwa nie chce robić z siebie ofiary losu ale miałem troszke smutne dzieciństwo tata z mamą rozstali się gdy miałem 12 lat po 2 latach Tata stał się bezdomnym Mama ciągle piła i libacje alkoholowe ojczymów miałem chyba z 10 i z każdym wdawałem się w bójki bo po libacji były kłótnie często ktoś mamę uderzył czasami wykradałem z domu jedzenie i zanosiłem tacie by miał co jeść to jest namiastka tego tylko do przykładu jak moje dziecinstwo wyglądało. Natomiast najbardziej co mi przeszkadza to myśli moich błędów które popełniłem w życiu tych których mogłem uniknąć a tego nie zrobiłem. Wypisując wcześniej że się nakręcam miałem na myśli to że idąc spać ciągle ukazują mi się złe wspomnienia o których myślę dogłebiąm się w nich szukam czegoś ale nie wiem czego i znów myślę jeszcze bardziej poczym strasznie zwieksza się bicie mego serca bije one tak mocno że czuje przez kołdrę aż do głowy po chwili wstaje i mówie sam do siebie przestań tak nie można uspokój się bo naprawde nie wiem co mam robić za dnia od 5 msc pracuje w Angli w trybie nocnym od 20.00 do 07.00 kontakt mam tylko z Bratem osobą której najbardziej ufam nie wiem co jest powodem mojej bezsenności wiem że borykam się z tym odkąd pamiętam czasami jest że jak jestem zmęczony nie śpie 24h to moge zasnąc od chwili ale jak chce iśc spać jak normalny człowiek to te myśli ahhh zatruwają mi całe życie nie potrafie wyrzucić śmieci z głowy które mi przeszkadzają w życiu radze sobię nie wiem co jest problemem przepraszam za błędy które mogłem gdzieś wypisać pozdrawiam a dodam że napisałem ten post gdyż niestety nie potrafie zasnąć po pracy i zdecydowałem się gdzieś na forum napisać dla ludzi którzy mają może ten sam problem i wiedzą jak z nim się obchodzić.

Odnośnik do komentarza

Jak sam słusznie zauważyłes, twój problem z zasypianiem,bierze się z natłoku złych myśli i wspomnień,które nachodzą cię przed zaśnięciem. Żeby się tego pozbyć,musiał byś przejść psychoterapie,która pomogła by ci uwolnić się od traum dzieciństwa i przepracować je we własnej głowie.
Doraźnie możesz sobie pomóc hydroksyzyna,która może ci przepisać lekarz pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...